Selahattin Paşalı’yı babalık heyecanı sardı!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafınca düzenlenen 41. İstanbul Sinema Festivali’nin mükafatları, 19 Nisan Salı akşamı Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleştirilen merasimle sahiplerini buldu. Şenlikte ulusal ve milletlerarası yarışlarda toplam 56 sinema yarıştı.

41. İstanbul Sinema Şenliği Ödül Merasimi 19 Nisan Salı gecesi Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda yapıldı. Cem Davran’ın sunuculuğu üstlendiği gecede Milletlerarası ve Ulusal Altın Lale ödüllerinin yanı sıra, Ulusal Müsabaka kısmında En Âlâ Direktör, Heyet Özel Mükafatı, En Güzel Bayan Oyuncu, En Yeterli Erkek Oyuncu, En Düzgün Senaryo, En Âlâ Manzara Direktörü, En Uygun Kurgu, En Âlâ Sanat Direktörü ve En Yeterli Özgün Müzik mükafatları takdim edildi. Ödül merasiminde ayrıyeten Ulusal Belgesel Müsabakası, Ulusal Kısa Sinema Yarışı mükafatları, Genç Usta Mükafatı, Seyfi Teoman En Uygun Birinci Sinema Mükafatı ve Memleketler arası Sinema Eleştirmenleri Federasyonu (FIPRESCI) Ödülleri’nin kazananları da belirtildi.

SON DİZİSİ HAKKINDA KONUŞTU

Daha evvel ‘Kalp Atışı’, ‘Leke’, ‘Babil’ ve ‘Aşk 101’ üzere dizilerde rol alan Selahattin Paşalı, son olarak ‘Pera Palas’ta Gece Yarısı’ isimli dizide başrol oynayan Selahattin Paşalı da ödül gecesine katılanlar içindeydı.

Muhabirlerin ‘Pera Palas’ta Gece Yarısı’ dizisindeki oyunculuk performansı ile ilgili sorulara karşılık veren oyuncu, şu sözleri kullandı:

‘‘Elimden geleni yapmaya çalıştım. Tüm takım ile hoş bir iş çıkardık. Devamı gelecek. Ben kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Popülerlik beni korkutmaz tam bilakis daha fazla başarılı ve mütevazi olmak için beni motive eder”

ANNE-BABA OLUYORLAR

Öte yandan son devrin en tanınan oyuncularından biri olan Paşalı, özel ömrüyle da gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz aylarda da bebek bekledikleri savlarıyla gündeme gelen çift, hususla ilgili sessizliklerini korumuş lakin çıkan haberlerden günler daha sonra Tümer, paylaştığı kare ile gebe olduğunu duyurmuştu.

Tümer, Paşalı’nın elinin göbeğinde olduğu bir pozu paylaşmış ve “Bir ömür benim aşklarım” notunu düşmüştü.

SESSİZ SEDASIZ EVLENDİLER

Ünlü isim, geçtiğimiz hafta bir müddetdir aşk yaşadığı Lara Tümer ile beraberliğini evlilikle taçlandırmıştı. Aileleri ve yakın arkadaşları, ikiliyi memnun günlerinde yalnız bırakmamıştı. Çiftin nikahından fotoğraflar toplumsal medyada paylaşılmıştı.

Nikahta çekilen fotoğraflardan kimilerini kendi toplumsal medya hesabından paylaşan Lara Tümer, Selahattin Paşalı ile verdiği pozlardan birini “Love (aşk)” notuyla takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

HEYECANINI BU TÜRLÜ PAYLAŞTI

Merasimde basın mensuplarının, “Düğününüz için neler söylemek istersiniz?” sorusuna da cevap veren başarılı oyuncu “Aile içinde sade bir düğün olsun istedik. Çok heyecanlıyım, öbür bir heyecanım da baba olacak olmam” sözlerini kullandı.

KARNI BURNUNDA POZ VERDİ

Selahattin Paşalı’yı yeni dizisi ‘Pere Palas’ta Gece Yarısı’nın gala gecesinde yalnız bırakmayan Lara Tümer, büyüyen göbeğiyle tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

Sevgilisiyle pozunu takipçilerinin beğenisine sunan Tümer, paylaşımına; “Seninle fazlaca gurur duyuyorum aşkım Sıkı çalışman, disiplinin ve bu mükemmel işe duyduğun hürmetle gurur duyuyorum. Bana her gün ilham veriyorsun ve sana tapıyorum” notunu düşmüştü.

Dizinin başka başrol oyuncusu Hazal Kaya da meslektaşı Selahattin Paşalı ve sevgilisinin romantik pozuna; Tümer’in karnını tutarak dahil olmuştu.