Selahattin Paşalı ile Lara Tümer’in memnun günü! Evlendiler

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Daha evvel ‘Kalp Atışı’, ‘Leke’, ‘Babil’ ve ‘Aşk 101’ üzere dizilerde rol alan Selahattin Paşalı, son olarak ‘Pera Palas’ta Gece Yarısı’ dizisinde başrol oynamıştı. Son periyodun yükselen yıldızlarından olan oyuncu, özel hayatıyla da gündemden düşmüyor.

“DOĞUM GÜNÜ GÜZELLİĞİ”

Yaklaşık iki yıldır Lara Tümer ile aşk yaşayan Selahattin Paşalı, bu fotoğraf karesiyle beraberliklerini duyurmuştu. Güzel oyuncu, sevgilisini yanağından öptüğü paylaşımına; “Doğum günü güzelliği” notunu düşmüştü.

ANNE-BABA OLUYORLAR

Geçtiğimiz aylarda da bebek bekledikleri argümanlarıyla gündeme gelen çift, mevzuyla ilgili sessizliklerini korumuş fakat çıkan haberlerden günler daha sonra Tümer, paylaştığı kare ile gebe olduğunu duyurmuştu.

Tümer, Paşalı’nın elinin göbeğinde olduğu bir pozu paylaşmış ve “Bir ömür benim aşklarım” notunu düşmüştü.

DÜNYAEVİNE GİRDİLER
Aşkları dolu dizgin devam eden Paşalı-Tümer çifti keyifli beraberliklerini evlilikle taçlandırdı. Ünlü oyuncu ve sevgilisi, sade bir merasimle nikah masasına oturdu. Aileleri ve yakın arkadaşları, ikiliyi keyifli günlerinde yalnız bırakmadı. Çiftin nikahından fotoğraflar toplumsal medyada paylaşıldı.

Nikahta çekilen fotoğraflardan kimilerini kendi toplumsal medya hesabından paylaşan Lara Tümer, Selahattin Paşalı ile verdiği pozlardan birini “Love (aşk)” notuyla takipçilerinin beğenisine sundu.

KARNI BURNUNDA POZ VERDİ

Öte yandan Selahattin Paşalı’yı yeni dizisi ‘Pere Palas’ta Gece Yarısı’nın gala gecesinde yalnız bırakmayan Lara Tümer, büyüyen göbeğiyle tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

Sevgilisiyle pozunu takipçilerinin beğenisine sunan Tümer, paylaşımına; “Seninle fazlaca gurur duyuyorum aşkım Sıkı çalışman, disiplinin ve bu şahane işe duyduğun hürmetle gurur duyuyorum. Bana her gün ilham veriyorsun ve sana tapıyorum” notunu düşmüştü.

Dizinin öbür başrol oyuncusu Hazal Kaya da meslektaşı Selahattin Paşalı ve sevgilisinin romantik pozuna; Tümer’in karnını tutarak dahil olmuştu.