Pınar Deniz: Amcamı kaybettim!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Son devirde Türkiye’nin en epeyce takip ettiği isimlerden biri olan Pınar Deniz aldığı mevt haberiyle sarsıldı. Ünlü oyuncunun uzun müddettir tedavi bakılırsan amcası Velit Deniz hayatını kaybetti.

Deniz, aldığı mevt haberi daha sonrası setten hastaneye koştu. Ünlü isimlerden de Pınar Deniz’e taziye bildirileri yağdı. Velit Deniz, Tarabya Merkez Camisi’nde kılınan cenaze namazının akabinde son seyahatine uğurlandı.

“LÜTFEN BUGÜN BENİ AFFEDİN”

Pınar Deniz, evvelki akşam Tarabya’da otomobilinde görüntülendi. Trafikte ilerlerken gazetecilerin kendisini çekmeleriyle camını açan Deniz, “Arkadaşlar amcamı kaybettim. Babam ile konuşuyorum. Lütfen bugün beni affedin” dedi. Pınar Deniz, akabinde akan trafikte gözden kayboldu.?

“ÖZGÜVENİ DÜŞÜK BİR ÇOCUKTUM”

İkinci dönemiyle ekranlarda olan ‘Yargı’ dizisinde hayat verdiği ‘Ceylin’ karakteri ile mesleğinin en parlak günlerini geçiren Pınar Deniz, geçtiğimiz haftalarda Alem mecmuasına röportaj verdi. “Özgüveni düşük bir çocuktum” diyen Deniz, canlandırdığın karakterlerle nasıl bir bağ kurduğunu anlattı ve “Ünlü olmanın ömrünü sınırlamasına müsaade veriyor musun?” sorusunu cevapladı.

“KENDİMİ SOKAKTA MÜZİK SÖYLERKEN HAYAL EDİYORDUM”

“Çocukluk senelerında oyuncu olacağının sinyallerini veriyor muydun?” sorusuna Deniz, “Hep hayal gücü devasa yükseklikte bir tanesiydim fakat ‘Büyüdüğümde oyuncu olurum’ üzere bir amacım yoktu. Müzik söylemeyi hayli seviyordum ve kendimi daima sahnede ya da sokakta müzik söylerken hayal ediyordum. Özgüveni düşük bir çocuktum, o yüzden kendimi daima bir sanat koluyla söz etmeye çalışıyordum. Şovlarda konuşamazdım ancak müzik söylerdim. her insanın ortasında ağlayamazdım, odama kapanıp müzik söyleyerek hislerimi o denli akıttığımı hatırlıyorum. İlkokulda Tolgahan’ın CD’lerini alıp tango ve cha cha öğrenip, daha sonra da arkadaşlarıma öğretirdim örneğin. Beşerlerle irtibat kurma biçimim buydu. Canım sıkkın olduğunda koşarak kitaplara sarılır, sabahlara kadar okurdum. Konuşamadığım, ağlayamadığım tüm sıkışmış hislerimi oyunuma aktarıyorum. Güya ruhum taşıp karakterde var oluyormuş üzere hissediyorum” cevabını verdi.

“CEYLİN BENİ OLGUNLAŞTIRDI”

Ünlü oyuncu, “Canlandırdığın karakterlerle nasıl bir bağ kuruyorsun? Ceylin’in sendeki yerini anlatır mısın?” sorusu üzerine, “kimi vakit hayattaki en yakınımdan bile daha büyük bağ kuruyorum karakterlerimle. Onlar hakikaten var ve yansıttıkları her hissi en içten biçimde yaşıyorum. Klişe olabilir lakin her oynadığım karakter bende bir his bırakıyor. Pınar’ın sıkıştığı hisleri çözüyor güya. Ceylin beni olgunlaştırıp, kendime olan inancımı artırdı. Acının üstesinden nasıl gelinebilecegini öğretti. Fütursuz olma hali yürek verdi. Bayan olmanın, kırılgan olup da kuvvetli kalabilmenin yolunu gösterdik birbirimize. Yavrum Ceylin bendeki hissin büyük, daima o denli kalacaksın” halinde konuştu.

“KORKUNÇ LAKİN KOMİK”

28 yaşındaki hoş, ünlü olduktan daha sonra yaşadığı en değişik olayı şu sözlerle anlattı:

‘Vatanım Sensin’ dizisinde beni hayli beğenip, meskenimi bulup ailemden çat kapı istemeye gelmişlerdi. Bir hafta ısrarcı olmuştu aile. Bakıldığında fecî fakat komik bir olay.