Özge Özder’den Sinan Güleryüz ve Eva Luna açıklaması

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Kanal D’de çarşamba akşamlarına damga vuran ‘Sadakatsiz’ dizisinde ‘Doktor Derya’ karakterine hayat veren Özge Özder, evvelki gün müzisyen eşi Sinan Güleryüz ve kızları Luna ile Etiler’de bir AVM’de objektiflere yansıdı. Alışverişe çıktıklarını söyleyen ve keyifleri bir çok yerinde olan çift, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“BEBEĞİN YEDİĞİ HELAL, GİYDİĞİ HARAM”

Muhabirlerin “Aile olarak epey şık giyinmişsiniz” yorumuna ünlü oyuncu, “Bebeğin yediği helal, giydiği haram derler ya, aslında kızıma epey sıradan bulduğum şeyler aldım. Bayan teşebbüsçüler de destekliyor. örneğin bu kıyafeti armağan geldi. Kıymetli olan hoş şeyler giydirmek, kıymetli giydirmek değil” karşılığını verdi.

“BAKICI ALMIYORUZ”

“Luna büyürken değişiyor mu? Nasıl bir çocuk?” sorusunu ise Özder, “Şu an 14 aylık, biraz daha kendi istediklerini yapıyor. Kendi yemek istediklerini yapıyor, bir de yürütüyoruz artık. Biz bakıcı da almıyoruz, Sinan’la birlikte işlerimizi dengeleyip o denli bakıyoruz. Bir de annem sağ olsun bakıyor biz yokken” halinde cevapladı.

“SİNAN MÜKEMMEL BİR BABA”

“Sinan Beyefendi nasıl bir baba pekala?” sorusu üzerine Özge Özder, “Muhteşem bir baba. Her çocuğun memnun olacağı bir baba modeli. Akıl olarak olgun olup, ruh olarak onunla akranmış üzere vakit geçiren bir baba” sözlerini kullandı.

“SADAKATSİZ’DE FİNALE YANLIŞSIZ GİDİYORUZ”

Başrolde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in yer aldığı, yayınlandığı günden itibaren reyting rekorları kıran ‘Sadakatsiz’ dizisi hakkında da konuşan 44 yaşındaki oyuncu, “Finale yanlışsız gidiyoruz artık, tadında bırakmak istiyoruz. Çok hoş bir proje oldu bizim için gerçekten” açıklamasını yaptı.

“LUNA MÜZİK AŞIĞI”

Sinan Güleryüz, geçtiğimiz günlerde Fulya Süleyman Seba Kültür Merkezinde SMA hastası Pera için yardım konseri düzenlemişti. Gelirinin PeraEnın hastalığı için kullanılacağı konserin biletleri, yaklaşık 2 bin 500 adet satılmıştı.

Kızıyla ilgili soruları cevaplayan Güleryüz, “Benim için epey manalı bir konser, Pera için verdiğim üçüncü konser bu. Net müzik seviyor, müzik aşığı kendisi. Müziği açınca çabucak oynuyor, eşlik etmeye çalışıyor” biçiminde konuşmuştu.