Nagihan Karadere: Vefattan korkmuyorum

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Son olarak Survivor 2022 All Star’da yarışan Nagihan Karadere, müsabakayı altıncı olarak tamamlamış ve elendikten daha sonra reaksiyon göstermişti. Karadere, Nisa Bölükbaşı’nın şampiyon olmasıyla ilgili tenkitlerde bulunmuştu.

Yarışmanın imalcisi Acun Ilıcalı, yeni dönem öncesi sahibi olduğu TV8 kanalında ekranlara gelen ‘Survivor Panorama’ programında, eski atletin tenkitlerine cevap vermişti.

“NAGİHAN’IN ŞAMPİYON OLACAK HANGİ ÖZELLİĞİ VARDI?”


Nagihan Hanım sağ olsun epey bozuldu Survivor’da birinci olamadı diye. örneğin Nagihan hangi özelliğiyle birinci olacaktı, ben onu çözemedim. Hakikaten o denli. Nagihan’ın şampiyon olacak hangi özelliği vardı örneğin? Çok yeterli koşuyor, ne hoş ya. O denli bir müsabaka değil ki. Yarış koşu üzerine değil. Nagihan’a ‘400 metre koşacaksan, şampiyon olacaksın’ demedik.

“KANSER OLDUĞUMU ÖĞRENDİM, SAATLERDİR AĞLIYORUM”


Karadere’ye, Ilıcalı’nın kelamları sorulunca, sıhhat durumuna ait üzücü gelişmeyi açıklamıştı: Bir ay evvel kanser olduğumu öğrendim ve herkes ekmeğimle oynuyor. Saatlerdir ağlıyorum. Hastalığını ailem dahi bilmiyordu, yeni öğrendiler, bugün anneme söylemiş oldum. Lütfen benim için dua edin.?


ÖZÜR DİLEDİ

Ardından bir galada görüntülenen Nagihan Karadere, yaşananlardan dolayı ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’dan özür dilemişti.


“BUGÜN BURADAYSAM ACUN BEYEFENDİ SAYESİNDE”


Biz bir aileyiz. Kimse kimsenin kalbini kırmaz, ortaya hiç kimse giremez. Ahde vefa diye bir durum vardır! Bugün buradaysam Acun Beyefendi yardımıyla. O yüzden yaşanan her şeyden, başta Acun Beyefendi ve Acun Medya ailesinden özür diliyorum. Yanlış olan hiç bir şey yok. Telefonda konuşuyoruz, gülüyoruz, eğleniyoruz, birbirimizle hayli uygun anlaşıyoruz. Aramızdaki buzlar büsbütün erimiştir.


“İLK DUYDUĞUMDA DÜNYAM BAŞIMA YIKILDI”

Ünlü iş insanı Sarah Haderi geçtiğimiz gün sahibi olduğu yerde düzenlenen doğum günü partisi ile bütün sevenlerini bir ortaya getirdi. Nagihan Karadere de doğum gününe katılanlardandı. Geçtiğimiz haftalarda kanser olduğunu öğrenen Karadere süreç hakkında, “İlk duyduğumda dünyam başıma yıkıldı. Gençliğimin baharındayım ve çocuğum var. Mevtten korkmuyorum açıkçası lakin planlı olan bir şey insanı sahiden ürkütüyor. Ağladığım vakit içinder hayli oldu. Fakat kuvvetli olmak zorundayım. Yalnızım sanıyordum ancak epey sevenim varmış. Tedavimi üstlenmek isteyenler bile oldu” dedi.


“RAHİM VE GÖĞÜS KANSERİ”

Karadere, sürecin devamında neler olacağı hakkında ise, “Rahim ve göğüs kanseri aslında. İlaçlara başlanıldı. İkisi tıpkı anda olduğu için biraz sıkıntı oluyor fakat halledicem inşallah. Tabibim bana korkma dedi. En berbatı rahmi alırız dedi. Göğüs olayı daha fazla soru işareti bırakan bir durum ama” diye konuştu.?