Merve Özbey’in acı kıssası: Babam fazlaca makus bir kocaydı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Merve Özbey, Armağan Çağlayan’ın YouTube programına konuk oldu. Çocukluğuna dönen Merve Özbey, babasının dünyanın en güzel insanlarından biri olduğunu fakat hiç âlâ bir koca olmadığını söylemiş oldu. “Bizim yaşadıklarımız hiç kolay şeyler değildi” diyen ünlü sanatçı babası hakkında, “Sorumluluktan kaçtı galiba. bir süre benimle görüşmedi. Küçük bir çocuk olduğum için babama hayli gereksinimim vardı” dedi.

bir süre babasının yanına giden Özbey, daha sonra bu görüşmelerin eksildiğini belirterek, “Ben babamı aradıkça açmamaya başladı. Gelmek istiyorum dedikçe mazeret buldu. Lakin hiç bir vakit saygısızlık etmedim” tabirlerini kullandı.

“BABAMLA KONUŞMAYA BAŞLARKEN SESİ GİTTİ”

Babasıyla irtibat kurmaya başladığında gırtlak kanserine yakalandığını söyleyen Özbey şu tabirleri kullandı; “Ben tam babamla konuşmaya başlarken babamın sesi gitti. Gırtlak kanseriydi zira ve hiç bir şey konuşamamaya başladık.” Babası Ahmet Özbey’i kaybettiğinde 6.5 aylık gebe olan Merve Özbey, bu vakitte çok zorlandı.

Merve Özbey babasını kaybettiği günü, “Fenerbahçe’nin maçı olduğu gün arkadaşlarını meskene davet ediyor. Lakin maçı izleyemiyor, hayata veda ediyor” tabirleriyle anlatmıştı. 33 yaşındaki Merve Özbey 2020’de Kenan Koçak ile ömrünü birleştirdi. İkilinin bu evlilikten Elif Özüm Koçak isminde bir kız çocuğu bulunuyor.

“HASRETLE SARILIP ELLERİNDEN ÖPERİM”

Merve Özbey geçtiğimiz yıl 26 Kasım’da babasının olduğu fotoğrafı paylaşıp şu tabirleri kullanmıştı:

“Günaydın baba…

Geçen sene bu saatlerde Her şeyden habersiz Cet binmek için hazırlanıyordum 6.5 aylık hamileydim. Cet binmek için hazırlandım binmek demeyelim de gidip gezip nazarancektik işte her neyse sabah epey hoş başladı tam pazar günün hakkını vermiştik Kenan’la meskene geldik konuklarımız gelecekti bir şeyler hazırlamaya başladım ama beş kişilik yapacağım yere daima elim 15 kişilik yaptı anlamadım hatta anna ile birlikte birbirimize bakıp anna bugün bana ne oluyor niçin bu kadar fazla oluyor bu yemekler deyip gülüştük daha sonra dedik ki elbette vardır birinin nasibi ne yapalım? daha sonra Kenan ben uyumaya gideceğim biraz dedi 1,5 saat daha sonra falan aşağı indiğinde yüzü gözü kıpkırmızıydı anlamadım uyuyamadın mı dedim yok uyuyamadım dedi haydi gel biraz bahçeye çıkalım dedi hatta ben de latifeyle karışık dedim ki pazartesi günü için yapılacak işleri hazırlıyorum sen kendin çık da güzelce bir nefes al beni de bir sal istersen dedim yok yok gel çıkalım dedi o 6.30 aylık gebe halimle koltuk zirvelerinde zıplaya zıplaya gezdim ancak yüzündeki sakin ifadeyi de fark etmiştim daha sonra salona girdik koltuğun köşesine oturttu beni.

Seninle bir şey konuşmam lazım dedi, sorduğum birinci soru “Babam mı öldü?” oldu. daha sonrasını hatırlamıyorum.

Geçti evet 365 gün ancak geçti işte…

tıpkı vakitte artık her şey için fazlaca geçti…

Elif kızım epeyce yeterli sıhhati keyfi çok yerinde inşallah sen de güzelsindir. Huzurlusundur memnunsundur. Seni daima anıyoruz. Bilhassa Fenerbahçe maçlarında… hasretle sarılıp ellerinden öperim.”