Mansur Yavaş “Erik dalı” oynadı, Akşener tempo tuttu

bencede

New member
İYİ Parti Genel Lideri Meral Akşener, Kavaklıdere’deki bir otelde düzenlenen Mehtap Beker ile Berkay İpek’in düğün merasimine katıldı.

Akşener’in yanı sıra Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş, GÜZEL Parti Genel Lider Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ile Yenimahalle Belediye Lideri Fethi Yaşar’ın da şahitlik ettiği nikahı Çankaya Belediye Lideri Alper Taşdelen kıydı.

“MUTLULUĞUNUZUN BİR ÖMÜR SÜRMESİNİ DİLİYORUM”

Belediye Lideri Taşdelen, nikahı kıydıktan daha sonra “Aile birliğiniz de şu andan itibaren resmen kurulmuş oldu. Mutluluğunuzun bir ömür sürmesini diliyorum. Size ormanlar kadar büyük sevgi, çiçekler kadar hoş çocuklar diliyorum.” diye konuştu.

“13. CUMHURBAŞKANI MİLLET İTTİFAKI’NIN CUMHURBAŞKANI OLACAKTIR”

Akşener de yeni ikili memnunluk dileyerek, şunları söylemiş oldu: “Şimdi üç belediye liderimiz burada. Fethi Lider, Mansur Lider, Alper Lider. Bugün burada yüzlerimiz gülerek bu çifti evlendiriyorsak ve ’13. cumhurbaşkanı Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı olacaktır’ karar cümlesini kurabiliyorsak bunu, bu arkadaşlarımızın yaptığı hizmetlere borçluyuz. Onlar hoş hizmetler yaptıkları için, 13. cumhurbaşkanı inşallah ben kalpten inanıyorum, Millet İttifakı’nın aday gösterdiği kişi olacak.”
Davetlilerle bir süre sohbet eden Akşener, hatıra fotoğrafı da çektirdi.

“MANSUR YAVAŞ’TAN ERİK KOLU PERFORMANSI”

Düğünde, Ankara’nın en epeyce dinlenilenler müzikleri içinde yer alan “Erik Dalı” kesiminin çalınmasıyla bir arada düğün masasından kalkan Mansur Yavaş, sahneye çıkarak oyun oynadı. Masada bulunan Akşener de, Yavaş’a alkış ile ritim tuttu.