Mahsun Kırmızıgül’ün eski eşi Ece Binay’dan ’60 milyon TL’ cevabı!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Ece Binay ile Mahsun Kırmızıgül, 2016 yılında ABD’nin Los Angeles kentinde nikâh masasına oturdu. Çift, bir yıl daha sonra Lavin ismini verdiklerini kızlarını kucaklarına aldı. Ünlü çiftin altı yıllık evliliği, geçtiğimiz günlerde Beykoz Adliyesi’nde görülen davayla 15 dakikada bitti.

“EVLİLİĞİMİZİ KURTARAMADIK”

Genç bir bayanla çekilmiş samimi imajları ortaya çıkan Kırmızıgül, “Tüm eforlara karşın evliliğimizi kurtaramadık. Fikir ayrılıkları kararında ayrılmaya karar verdik” dedi. Mutsuz olduğu gözlenen müzikçi, ihanet savlarıyla ilgili soruları karşılıksız bırakarak, aracıyla adliyeden ayrıldı.

“en çok 2-3 AY BAŞKA KALDIK”

Uzun müddettir kızı Lavin ile yurt haricinde yaşadığı için evliliğinden krizler yaşadığı öne sürülen Ece Binay ise toplumsal medya hesabından bir açıklama yaptı.

37 yaşındaki avukat, “İddia edilen; evliliğimizin iki yıldır esasen sona erdiğu, iki yıldır birlikte yaşamadığımız, farklı yaşadığımız, benim iki yıldır daimi olarak Amerika’da yaşadığım, evliliğimi bırakıp Amerika’da yaşamayı tercih ettiğim telaffuzları mutlaka yanlışsız değildir. Evliliğimizin başından beri ailece Amerika’ya gidip geldiğimiz etrafımız tarafınca bilinmektedir. Yalnızca son bir yıldır uzun vadeli olarak Amerika’da oluşum; sahip olduğumuz Green Card’la ilgili olarak orada mühlet doldurma gerekliliğindendir. Bu süreçte kızımıza ana sınıfı eğitimi de Amerika’da aldırmak ortak sonucumızdır. bir daha bu son bir yıl içerisinde kızımla bir arada Türkiye’den uzak kaldığımız mühletler en çok iki ya da üç ayı geçmemiştir ve bu bir yılı daima olarak Türkiye-Amerika ortası gidiş gelişlerle ailece bir ortada geçirmişizdir. Boşanmaya kadar da evlilik birliğimiz olağan biçimde devam etmiştir. Amerika’da bulunma bahsiyle ilgili olarak hiç bir vakit bir fikir ayrılığımız olmamıştır” sözlerini kullandı.

“BOŞANDIK VE BİTTİ”

Ece Binay, Etiler’de bir yer çıkışı görüntülendi. Basın mensuplarının ihanet savları ile ilgili sorularına, “Boşandık ve bitti, öbür söyleyecek bir şey yok” karşılığını verdi.

“ASLA YANLIŞSIZ DEĞİL”

“Boşanma protokolünde mal paylaşımı oldu mu? Yaklaşık 60 milyon TL’lik bir mal paylaşımı olduğu konuşuluyor” kelamları üzerine Binay, “Bunların konuşulması bile fazlaca ayıp. Ben de basında gördüm, fazlaca şaşırdım. Hiç bu biçimde şeyler yok, asla yanlışsız değil” açıklamasını yaptı.

“TABİİ Kİ GÖRÜŞECEĞİZ”

Lavin isminden bir kızları bulunan eski eşlerden Ece Binay, “Mahsun Beyefendi ile görüşüyor musunuz?” sorusunu ise “Tabii ki, bizim bir kızımız var. Kızımın velayeti bende. Yanlışsız olan bu. Mutabakatlı bir boşanma oldu” biçiminde cevapladı.

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz haftalarda toplumsal medyayı sallayan görüntüde; Mahsun Kırmızıgül’ün, bir hanımın dizine yatarak saçlarını okşattığı görülüyordu. Kırmızıgül ile genç hanımın ayna karşısında çekilen bir pozu da epeyce konuşulmuştu.