Mahkemede Kardashian ailesine büyük şok!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Magazin gündeminden düşmeyen Kardashian ve Jenner ailesi, bu sefer Rob Kardashian’ın eski sevgilisi ve çocuğunun annesi Blac Chyna ile olan davalarının heyet seçiminde soğuk rüzgarlar esti.

108 MİLYON DOLARLIK DAVA

Chyna, aileye karşı 108 milyon dolarlık hücum, darp, aile içi şiddet ve prestijini zedelemeyi de kapsayan dava açtı. Beş yaşındaki kızının babası gerçek ismi Angela Renee White olan Rob Kardashian’ı ‘istismarcı’ olarak nitelendiren model Blac Chyna, ailenin her şeyi ‘şov için’ kullandığını da sav etti.


Los Angeles Yüksek Mahkemesi’ndeki heyet seçimi sırasında Kardashian ve Jenner ailesinin avukatı Michael Rhodes, adaylarını belirlemek için ailenin kamera karşısına geçtiği reality gösteriyle ilgili rastgele bir olumlu ya da olumsuz fikirleri olup olmadığını sordu.

KARDASHİAN AİLESİ BU KELAMLARA ÇOK BOZULDU

Bunun üzerine 50- 60 yaş aralığındaki bir heyet adayı, Kardashianların TV gösterisi ‘Keeping Up With The Kardashians’ı hiç izlemediğini belirtirken, “Ancak Kim Kardashian’ın seks kasetini izledim. Bu yüzden tarafsız olabileceğimi düşünmüyorum.” dedi. İsmi açıklanmayan heyet adayının bu lafı üzerine salonda gülüşmeler yaşanırken, Kardashian’ların bu duruma epeyce bozulduğu tabir edildi.


Page Six’in haberine göre; Khloe, bu kelamlar üzerine ablası Kim’in saçlarını düzelterek onu rahatlatmaya çalıştığını aktardı. Gazete, Kim Kardashian’ın annesi Kris Jenner’ın da heyet adayının verdiği bu karşılıktan rahatsız olduğunu ve olumsuz manada başını salladığını tabir etti.


SONLANDILAR

Kim Kardashian’ın duyduklarından daha sonra hayli rahatsız olduğu ve kardeşi Khloe ve annesi Kris ile mahkeme salonundan ayrılırken hudutlu bir sözleri olduğu da açıklandı.

Davayı açan Blac Chyna’nın ise annesi Tokyo Toni ve avukatı Lynne Ciani ile birlikte salonda olduğu vurgulandı.

RAY J İLE AŞK YAŞAMIŞTI

Kim Kardashian’ın kelam konusu seks kaseti yıllar evvel çabucak hemen bu kadar ünlü değilken o periyottaki sevgilisi müzikçi Ray J ile çekilmişti. Kardashian, 2018 yılında katıldığı bir TV programında o kasetin çekildiği sırada uyuşturucu tesiri altında olduğunu söylemişti.