Kubilay Aka: Danla Bilic ile bağlantımız artık bitti!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Bu yıl 17’ncisi gerçekleştirilen Felis Mükafatları, evvelki akşam Güçlü PSM’de yapılan merasimle sahiplerini bulde. Geceye katılanlar içinde Hafsanur Sancaktutan, Hazar Erkuvvetli, Kubilay Aka ve Yiğit Koçak da vardı. Ünlü oyuncular, mükafatlarını verdikten daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“SADECE HOŞ OLARAK ANILMAK İSTİYORUM”

Hafsanur Sancaktutan, rol aldığı son proje hakkında, “Sektördeki bütün oyuncu arkadaşlarımın izlediğini söylemiş oldukçe ben de epey keyifli oluyorum. İzleyen, çeken, dayanak olan herkese teşekkür ederim. Yalnızca hoş birisi olarak anılmak istemiyorum. Hem hoş, hem başarılı, birebir vakitte çalışkan bir kız olarak anılmak istiyorum. Bunun için de elimden geleni yapıyorum” dedi.

“ÇOK AĞIR ÇALIŞIYORUM”

Yoğun tempoda çalıştığını lisana getiren Hazar Erkuvvetli, “Çok hoş bir ortamdı, epey eğlenceliydi. Gençlerle olmak keyifliydi” sözlerini kullandı. Ailesini uzun müddettir nazaranmediğini belirten oyuncu, “Çok ağır çalıştığım için yanlarına gidemedim. Onlar Kıbrıs’ta olduğu için, onları fazlaca özledim” açıklamasını yaptı.

“DANLA İLE BAŞIMIZ UYUŞMADI”

Ünlüler dünyasında son periyodun en hayli konuşulan isimlerinden Kubilay Aka da ödül verenler içindeydı. Ünlü oyuncu, “Güzel bir ödül merasimiydi. Herkese muvaffakiyetler diliyorum. bu biçimde projelerin yanında olmak, bizim için de epey gurur verici. Gençlerle olmak, vakit geçirmek hayli hoş bir duygu” formunda konuştu.

Makyaj görüntüleri ile bir anda büyük bir izleyici kitlesine ulaşan ve daha sonrasında fenomen olan Danla Bilic ile sürpriz bir aşka yelken açan Kubilay Aka, kısa mühlet evvel münasebetinin bittiğini duyurdu.

İlişkimiz Danla’nın yaptığı rastgele bir açıklamadan dolayı bitmedi. Denedik olmadı, başlar uyuşmadı. Bu mevzuda fazla konuşmak istemiyorum. Bağlantımız bitti.

“DİL EĞİTİMİ ALIYORUM”

‘Kardeşlerim’ dizisinde ‘Ömer’ karakteriyle ekranlarda olan Yiğit Koçak, “Çok hoş bir tertipti. Gençlerle buluşup, ödüllerimizi verdik. Bu ortamda bulunduğum için hayli memnunum. Setten fırsat bulduğum vakit içinderda lisan eğitimi alıyorum. Oyunculuğumu geliştirmek için birtakım çalışmalar eğitimler alıyorum” dedi.