Kısa Kısa Cadde

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Çakma samimiyet göndermesi

İrem Derici, ‘Yaz Gülü’ modülüyle müzikseverlerle buluştu. Klip için Murat Joker direktörlüğünde kamera karşısına geçen müzikçi, “Benim olayım samimiyet ancak çakma değil. Konu starlıksa, sağımda solumda diğer birini goremiyorum. Daima arkamdalar… Bir koltuk vardı, onu yarattım ve oturdum. Bir tane İrem, Sezen ve Aleyna var. O koltukta kimse gelip, kucağımıza oturamayacak” halinde konuştu.

Cindy rüzgarı esecek

Dosso Dossi Fashion Show, 20’nci yılında Antalya’da düzenleyeceği tertipte İspanyol model Cindy Kimberly’i ağırlayacak. 16 Aralık’ta yapılacak defilede baş model olarak podyuma çıkacak Kimberly’e, 60 Türk model eşlik edecek. Markanın idare heyeti lideri Hikmet Eraslan, ayrıyeten Mr. Dosso Dossi Live Performans, Sergey Lazarev, Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş’un unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacağını söylemiş oldu.

20 Ocak’ta vizyonda

İsmail Hacıoğlu, Hande Doğandemir, Sinan Tuzcu ve Kerem Alışık üzere isimlerin rol aldığı ‘49’ sineması, 20 Ocak’ta seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Proje, 2014 yılında Musul’a saldıran DEAŞ militanlarının, Türkiye’nin Musul Başkonsolosluğu’nda bakılırsavli 49 Türk vatandaşını esir almasının akabinde yaşananları mevzu ediyor.

100 milyon izlendi

Kerem Bürsin, marka yüzü olduğu Lipton Ice Tea ile TikTok kampanyasına imza attı. Hayranlarından gelen ağır istek üzerine platforma giriş yapan oyuncunun içerikleri, 100 milyondan fazla izlendi.

Doğru kararlar memnunluk getirir’

Hazal Subaşı, bir davette görüntülendi. Dövmesiyle dikkat çeken oyuncu, “Anlamı ‘Doğru kararlar memnunluk getirir.’ 16 yaşındaydım, yanlış kararlar almayayım diye yaptırdım” dedi.

İlk marka onlar

Türkiye’ye Black Friday’i getiren Silk and Cashmere, bu yıl yüzde 30’a varan indirimler sundu. Markanın CEO’su Ferhat Zamanpur, “Bu özel gün için çalışmalarımız mart ayında başlıyor” dedi.

Katar’da büyüledi

Zeynep Bastık, Katar’da Official Fifa Fan Fest kapsamındaki tertipte konser verdi. Al Bidda Park’ta evvelki akşam 45 bin kişiyi kesimleriyle coşturan müzikçi, repertuvarı kadar gücüyle de geceye damgasını vurdu. Müzikseverlere İngilizce seslenen Bastık, “Burada olduğum için fazlaca heyecanlıyım ve ellerim titriyor” dedi.

Güzellik tüyoları

Sosyal hayatın tanınmış simaları, Lancôme üç faal bileşeni tek formülde içeren yeni serumu Rénergie Triple Serum’un tanıtım davetinde buluştu. Rénergie Triple Serum elçisi Burçin Terzioğlu ile Rénergie Pro Elçisi Uzm. Dr. Hareket Acar iştiraki ve Buse Terim Bahçekapılı moderatörlüğündeki aktifliğe Daphne Behar, İpek Develi, Dilek Kunt, Düş Büyüktetik, ve Mihre Mutlu’nun da ortalarında yer aldığı isimler katıldı. Konuklar, derinlemesine cilt tahlili yaptırarak bakım tekliflerini dinledi.

Dünyanın ikinci hoşu seçildi

Lübnan’da düzenlenen Miss Ambassador Of Peace and Beauty isimli hoşluk yarışında ülkemizi temsil eden Karaca Asya Kayalar, ‘Dünya İkinci Güzeli’ seçildi. Ayrıyeten modele, ‘Best Smile’ (En Hoş Gülen) unvanı da verildi. Dereceye girdiği için epey gururlu olduğunu söz eden Kayalar, “Ülkemi en yeterli biçimde temsil ettim ve başardım, fazlaca mutluyum” diye konuştu.

Bir birincisi yaptılar!

Başrolünü İlker Ayrık, Hande Soral ve Erdal Özyağcılar’ın paylaştığı ‘Müstakbel Damat’ sineması için Dünya’da bir birinci gerçekleştirildi. Projenin oyuncu takımında yer alan Mitril isimli köpek için de farklı bir gala, patili dostlar için düzenlendi. Ayrık’a ilişkin Rita Çiftlik’teki aktifliğe; Hande Soral-İsmail Demirci, Ayça Erturan-Oğulcan Kırca, Cansu Fırıncı ve Yurdaer Okur üzere ünlüler, sempatik dostlarıyla katıldı.

Ayakta alkışlandı

Uğur Yücel’i yıllar daha sonra tiyatro sahnelerine döndüren, BKM’nin yapımcılığını üstlendiği ‘Neyzen Tevfik – Hiç’ oyununun İstanbul prömiyeri evvelki akşam gerçekleşti. Biletleri günler öncesinde tükenen, Uğraş Güneş’in yazdığı, Can Yücel’in yönettiği oyun, usta oyuncunun başarılı performansıyla övgü topladı. Yücel, performans sonunda konuklar tarafınca ayakta alkışlandı.