Kerem Bürsin: Danla Bilic’i tanımıyorum

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Oyuncu Kubilay Aka ile toplumsal medya fenomeni Danla Bilic, geçtiğimiz eylül ayında el ele görüntülenmişti. Çiçeği burnunda sevgililer, müzikçi Berkay Şahin’in Kuruçeşme Açıkhava’daki konserinin akabinde soluğu tıpkı semtteki bir yerde almıştı. Trafik yoğunluğundan dolayı yürüyerek mekana gelen ikili, konserin akabinde baş başa eğlenmeye devam etmişti. Kısa müddet daha sonra ise sürpriz aşkta yeni bir gelişme yaşanmıştı.

“DANLA İLE BAŞIMIZ UYUŞMADI”

Geçtiğimiz günlerde Kuvvetli PSM’de gerçekleşen bir ödül merasimine katlan Kubilay Aka, Danla Bilic ile ilgisinin bittiğini duyurmuştu:

İlişkimiz Danla’nın yaptığı rastgele bir açıklamadan dolayı bitmedi. Denedik olmadı, başlar uyuşmadı. Bu mevzuda fazla konuşmak istemiyorum. Bağlantımız bitti.

“HAYATIMDA KİMSE YOK”

Oyunculuk mesleği haricinde özel hayatıyla da epey konuşulan, son olarak hakkında çıkan aşk haberlerine reaksiyon gösteren Kerem Bürsin, “Beni öbür birileriyle yazdılar. Şu anda hayatımda kimse yok, yalnızca iş var. Çok çalışıyorum. Yakın vakitte sürprizleri patlatacağız. Hoş bir şey olacak ancak sürpriz” tabirlerini kullanmıştı.

EĞLENCE ÇIKIŞI GÖRÜNTÜLENDİ

Kerem Bürsin, evvelki gece Etiler’deki Beca’daydı. Yakın arkadaşlarıyla eğlenmeye geldiğini söyleyen Bürsin, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“BİR YILDIR YAZDIĞIM PROJEM VAR”

“Projem var ancak mühlet lazım” diyen oyuncu, “Yeni projelerim hazır olanlar var. Onların yayınlanması için mühlet lazım. Yaklaşık bir yıldır yazdığım projem var. Alışık olmadığımız mevzular üzerine bir senaryo. Piyasamızı zenginleştirecek bir senaryo diye düşünüyorum” dedi.

“ÖYLE BİR ŞEY YOK”

Geçtiğimiz haftalarda Danla Bilic ile isminin aşk dedikodularına karıştığı sorulması üzerine Kerem Bursin, “Öyle bir şey yok olağan ki de. Kendisini tanımıyorum fakat eminim güzel bir insandır” diyerek güldü.?