Fulya Zenginer-Kuntay Tarık Cihan çiftinden yeni poz

Bilgin

Global Mod
Global Mod
‘Küçük Kadınlar’ dizisinde canlandırdığı ‘Yeliz’ karakteriyle Fulya Zenginer (32), 2019 yılında grafik sanatkarı Kuntay Tarık Cihan ile nikah masasına oturmuştu. Cihan ile memnun beraberliğini sürdüren Zenginer, şimdilerde annelik heyecanı yaşıyor.

“AY BEN GÜLERİM!”

Hamileliğinin 24. haftasında da eşiyle bir arada poz veren Fulya Zenginer, o kareleri, “Ay fakat ben gülerim!” sözleriyle paylaşmıştı. Bir çok keyifli oldukları görülen çiftin gönderileri çok ilgi görmüştü.

“ZAMAN NE ÇABUK GEÇİYOR!”

Geçtiğimiz ay da büyüyen karnını gözler önüne seren Fulya Zenginer, bebeğinin kıyafetlerini dolaba yerleştirdiği anları paylaşmıştı. Zenginer, yeni fotoğrafını toplumsal medya hesabından, “Zaman ne çabuk geçiyor… Varlığını öğrenmemiz daha dün üzere ve artık dolap yerleştirmeye başladım Başlangıçta korktuğum, şu an hayatımın en keyfini çıkardığım periyodu hamilelik… 30+3…” notuyla yayınlamıştı.

GERİ SAYIM BAŞLADI

Bebeklerini kucaklarına almak için geri sayıma başlayan ve heyecanı artan çiftten Fulya Zenginer, evvelki gün eşiyle kamera karşısına geçti. Yeni fotoğraflarını Instagram hesabından yayınlayan ünlü oyuncu, gönderisine, “Anne ve baba olacak!” notunu düştü.

Daha evvel çocuğuna ‘Milan’ ismini vereceğini açıklayan Zenginer’in paylaşımı 12 binden çok beğeni ve fazlaca sayıda yorum aldı.

BEBEK İKRAMI

Öte yandan Fulya Zenginer’e, eşi Kuntay Tarık Evren’den bebek armağanı gelmişti. Grafik sanatkarı, dört ay daha sonra erkek bebek dünyaya getirecek oyuncuya İtalya’nın Milano kentinden mesken almıştı. Çift, yaz aylarında kente giderek, hem tatil yapacak tıpkı vakitte tarihi yerleri gezecek.

ANNEANNESİNDEN DARBE

Babasını küçük yaşta kaybeden, annesi de üç yıl evvel hayatını yitiren Fulya Zenginer, geçtiğimiz aylarda anneannesi ve onun erkek kardeşleri tarafınca dolandırıldığı haberleriyle gündeme gelmişti.

Hususla ilgili Hürriyet gazetesinden İsmail Bayrak’a konuşan ünlü isim, “Bunun hakkında yalnızca bir kez konuşacağım. Gebeyim ve bu nitekim yaralayıcı bir husus. Çıkan haberler yanlışsız. Anneannem bizden yerin satışı için erkek kardeşine vekalet vermemizi istedi. daha sonrası da malum, ‘satamadık’ dedikleri arsayı satıp bölüşmüşler. Gebe olduğum için yıpranmamam ismine ablamla mevzuyu kapatacaktık lakin ben hakkımı yedirirken çocuğuma hakkını yedirmemeyi öğretemem. Bu yüzden avukatımla görüşüyorum. Nasıl bir yol izlenmesi gerektiğine karar veriyoruz. Kendisini Allah’a havale ettik aslına bakarsanız, artık de adalete havale edeceğiz” demişti.