Ferit Aktuğ: kimi vakit Ferit, kimi vakit Ali Sunal diye çağırıyorlar!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Selin Yeninci ve Ferit Aktuğ, dijital platformda yayınlanan ‘Dayı Gösteri’ye konuk oldu. Yeninci, ergenliğinde duvarına astığı ünlüyü itiraf ederken, Cannes’daki kırmızı halı deneyiminden de bahsetti. Aktuğ ise kendisini yolda kimi vakit ‘Ferit’, kimi vakit de ‘Ali Sunal’ diye çağırdıklarını anlatarak, izleyiciyi kahkahaya boğdu.

“FUTBOLCU MICHAEL OWEN’IN HASTASIYDIM”

Ergenliğinde duvarında kimin posteri olduğu sorulan Selin Yeninci, “Futbolcu Michael Owen’ın hastasıydım” karşılığını vererek, herkesi şaşırttı. 34 yaşındaki oyuncu, işini güzel yapanları seksi bulduğunu belirtti.

“ALKIŞLANMAK ÇOK HOŞ BİR ŞEY”

Dünya prömiyerini Cannes Sinema Festivali’nde yapan ‘Kurak Günler’de rol alan Yeninci, sinemanın şenlikte 8.5 dakika alkışlandığının hatırlatılması üzerine, “Alkışlanmak hayli hoş bir şey. Fakat 2-3 dakikadan daha sonra seyirciyi alkışlamaya başlıyorsun, daha sonra bitsin diye alkışlıyorsun. daha sonra en başa dönen, tuhaf bir duruma dönüşüyor. Lakin günün sonunda tatlıydı” kelamlarıyla yaşadıklarını anlattı.

“KRISTEN STEAWART’I KAÇIRDIM, ALICIA VIKANDER İLE FOTOĞRAF ÇEKTİRDİM”

Cannes’da tıpkı alanda olmalarına karşın Kristen Stewart’ı kaçırdığını lakin hayli beğendiği Alicia Vikander ile kırmızı halıda denk geldiklerini lisana getiren oyuncu, “Bir metre vardı ortamızda. Gittim, sohbet ettik, fotoğraf çektirdim. O denli tatlı bir şey oldu” halinde konuştu.

“BURADAN ALİ SUNAL’A SESLENİYORUM”

‘Kendi Yolumda’ isimli yeni sineması koronavirüs salgını niçiniyle üç yıl daha sonra vizyona giren Ferit Aktuğ ise “Adam düzgün karakter oyuncusu deyip ismini bilmedikleri oluyor mu, yolda seni Ferit diye çağırıyorlar mı?” sorusuna dikkat çeken bir karşılık verdi.

44 yaşındaki oyuncu, “kimi vakit Ferit, kimi vakit de Ali Sunal diyorlar. 10 tane Ferit diyorlarsa, 3 tane de Ali Sunal diyorlar. Buradan Ali’ye sesleniyorum. Bir kardeş rolü olursa falan beni bulsun” diyerek, stüdyodakileri güldürdü.