Engin Hepileri: Çocuğa her gün yeni bir şey yükleniyor!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
UMUT ÜNVER / MİLLİYET
Engin Hepileri, dört yaşındaki oğlu Can ile Akmerkez’de görüntülendi. Baba-oğul, bir oyuncakçıya girdi. Oğlunun istediklerini alan oyuncu, çıkışta basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti. Can’ın televizyonlarda pek fazla görünmesini istemediğini belirten Hepileri, “Malum arkadaşlar, bu duruma fazlaca sıcak bakmıyoruz. Pek vaktimiz de yok, bizi fazla tutmadan gönderirseniz memnun olurum” dedi.

“HERKES MERAK EDİYOR”

Mahsun Kırmızıgül’ün direktör koltuğunda oturduğu ve çekimleri biten ‘Prestij Meselesi’ sinemasında rol alan Hepileri, “Merakla vizyon tarihini bekliyoruz, herkes soruyor. Mahsun Kırmızıgül, Özcan Deniz, Haluk Levent ve şaşıracaksınız Hilmi Topaloğlu fanları daima bana yazıyor, ne olduğunu merak ediyorlar” formunda konuştu.

“ÇOK ŞAŞIRIYORUZ”

Engin Hepileri, oğlu hakkında ise “İnanılmaz biçimde süratli büyüyorlar, epey şaşırıyoruz. Her gün yeni bir şeyle geliyor. Ortamızda, ‘Çocuğa yeni bir şey yüklendi’ diye espri yapıyoruz. İnanın biz çocukların suratına yetişemiyoruz, maşallah epeyce zeki. Artık küplere sardı” diyerek, oğlunun rubik küpünü çözmeye çalıştığını söylemiş oldu.

“ANNENLE AŞKIMIZI PEKİŞTİRDİN”

5 Ekim’de oğlunun yeni yaşımı Instagram paylaşımıyla kutlayan oyuncu, “Cancanım, aslan oğlum. Âlâ ki doğdun, uygun ki bizim oğlumuz oldun. Annenle aşkımızı pekiştirdin. Cömertliğinle, güler yüzünle, narin yüreğinle insanın en hoş yüzünü her gün bize hatırlattığın için sana teşekkür ediyorum. Seni seviyoruz. Her vakit arkandayım oğlum. Yeterli ki doğdun” bildirisini yazmıştı.

“HİLMİ AĞABEYE ÇOK BENZİYORMUŞUM”

90’lı senelerda ünlü sanatkarları bünyesinde toplayarak, periyoda damgasını vuran İtibar Müzik’in ortaklarından Hilmi Topaloğlu’nu canlandıran Engin Hepileri, “Çok heyecanlıyım. Gerçek bir hayat öyküsü. Dayanılmaz anılar ve gerçek öyküler var. Çok benziyormuşum Hilmi Ağabey’e, yeni farkettim. Çok memnunum bu projede yer aldığım için” diyerek, heyecanını lisana getirmişti.