En İyi Demir Takviyeleri

Hasan

New member
Demir, insan vücudunun ihtiyaç duyduğu temel maddelerden birisidir. Vücudunuza bu maddeyi yeterince alamıyorsanız veya bir diyete uymak durumundaysanız, beslenmenizi demir takviyeleriyle destekleyebilirsiniz.

Biz de sizin için piyasada bulunan en iyi demir takviyelerini inceleyip listeledik. Liste alfabetik olarak yapılmıştır.

  • 1.Fergon Iron Supplement
Basit ve oldukça etkili bir ürün olan Fergon Iron Supplement, kapsül formlu bir takviyedir. Her kapsülünde 27 mg demir barındıran ürünle günlük demir ihtiyacınızın belli bir bölümünü karşılayabilirsiniz. Bayer tarafından üretilen bu ürün, demir glukonat formülüne sahip. Bu maddenin insan vücudu tarafından kolaylıkla sindirilebilen bir demir çeşidi olduğunu söyleyebiliriz. Demir eksikliği yaşıyorsanız, günlük beslenmenize bu takviyeyi ekleyebilirsiniz.

  • 2.Ferro-Sequels
Yüksek etkiye sahip bir demir takviyesine ihtiyaç duyuyorsanız, Ferro-Sequels’i tercih edebilirsiniz. Hassas midelere özel üretilen ve kapsüllerinin emilimi üst düzey olan ürünün sindirim ve salınımı da kolaydır.

Her kapsülde 50 mg demir içeren ürün, günlük vücudunuzun ihtiyaç duyduğu demir ihtiyacının yüzde 278’ini size sunar. Yüksek dozajı sebebiyle doktor kontrolünde kullanması tavsiye edilmektedir.