Demet Akalın: Kuzum geldi, Gölcük’e getirdim!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 6 Şubat Pazartesi günü saat 04.17’de 7.7 büyüklüğünde zelzele meydana geldi. Yıkıcı zelzele 10 vilayette tesirli oldu. Bölgeden gelen haberler ve fotoğraflar felaketin boyutunu gözler önüne serdi.

Binlerce binanın yıkımına, epeyce sayıda vatandaşın vefatına ve faydalanmasına niye olan sarsıntıya dair yardım iletileri toplumsal medyada paylaşılırken, Hatay’da bulunan teknik yönetici Volkan Demirel’in ağlayarak yardım istediği anlar da gündem oldu.

“O KADAR ÜZGÜNÜM Kİ”

Volkan Demirel’in gözyaşlarına hakim olamadığı görüntüsünü kendi Twitter hesabından paylaşan Demet Akalın, hislerini şu biçimde lisana getirdi:

Elimizden ne gelirse biz buradayız, bize ne nazaranv düşerse. O kadar üzgünüm ki kuzenlerimin biri eczacı, biri öğretmen. Onların kurtulduğuna bile sevinemedim. Bilemiyorum yollar kapalı ayaz, kar, soğuk.

YEĞENİNE KAVUŞTU

Depremzedelere yönelik paylaşımlarıyla dikkat çeken ünlü müzikçi, büyük yıkıma sebep olan zelzelenin ikinci gününde toplumsal medyada “Yeğenimi uçaktan aldım, Gölcük’e konutuna getirdim. Rabbim herkesi kavuştursun sevdiklerine. Öğretmen kendisi. Hâlâ ‘Çocuklar nasıl uygun olacak?’ diyor” bildirisini yayınladı ve yeğeninin fotoğrafına yer verdi.