Defne Samyeli bir daha epey iddialı! Sahne kostümü hayli konuşuldu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Mesleğine spikerlik yaparak başlayan ve daha sonrasında oyunculuk ile şarkıcılığı tıpkı anda devam ettiren 49 yaşındaki Defne Samyeli, üslubuyla bir daha isminden kelam ettirmeyi başardı.

Sağlıklı beslenmeye ve sporuna ihtimam gösteren iki çocuk annesi Samyeli, tercih ettiği kıyafette kusursuz fiziğini bir sefer daha gözler önüne serdi.

KIYAFETİNE YORUM YAĞDI
Defne Samyeli, son sahnesinde derin bacak dekolteli, dantel ayrıntılı siyah bir elbise tercih etti. Samyeli, elbisesiyle verdiği pozları da Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Tezli şekliyle vakit zaman gündeme gelen ünlü ismin pozlarını goren takipçileri ise “Çok güzelsin oldukça”, “Şahanesin”, “Muhteşemsin” üzere yorumlar yaptı.

AŞK ARGÜMANLARINA İSYAN ETTİ
Defne Samyeli, yaz ayından beri birlikte olduğu tez edilen iş insanı Onur Arıkan ile geçtiğimiz hafta sahne çıkışı görüntülenmişti. Günlerdir magazin gündeminden düşmeyen ünlü müzikçi, bir erkek arkadaşıyla Bebek’te objektiflere yansımıştı. Günlerdir magazin gündeminden düşmeyen ünlü müzikçi, bir erkek arkadaşıyla Bebek’te görüntülenmişti. Samyeli, ‘aşk argümanlarının belgesi’ olarak yayınlanan manzaralara reaksiyon göstermişti.

“Yanımdaki arkadaşımdı. Onu da tahminen aşk diye yazarsınız” kelamlarıyla isyan eden müzikçi, “Arkadaşlarım benimle yemek yiyebilirler, beni izlemeye gelebilirler. Yakalanmak falan kardeşimle çıktığım bir yerde, otomobilde yanımda ailem varken ‘sobelendi’ demek pek olmuyor. Benim ailem varken yüzleri blurlanıyor ve güya baş başaymışım üzere servis ediliyor. Sansasyonel olabilir fakat hoş değil” demişti.

Muhabirlerin “Konu hakkında size soru soruldu; yanıtlamadınız, ‘hayır’ deseydiniz bu haberler çıkmazdı” karşılığını beğenmeyen Samyeli, “Özel ömrümün mahremiyetine ben hürmet duyduğum için paylaşmak istemedim. Lütfen siz de hürmet duyun. Hususa dahil ettiğiniz üçüncü şahıslarla ilgili ‘evet’ ya da ‘hayır’ diye konuşmamamın tek sebebi de bu. Arkadaşlarımın kendi seçmedikleri ve tercih etmedikleri haberlerin modülleri olmalarına benim de itiraz ediyor olmam. Ben bir yere gidebilirim, yemek yiyebilirim, sosyalleşebilirim, benim sahnemi izlemeye herkes gelebilir. Bu üzere sansasyonel haberler yapıldığı vakit güzel olmuyor. Benim sevdiğim işler değil bunlar” sözlerini kullanmıştı.

“HARİKASIN”
Defne Samyeli birkaç hafta evvel de derin yırtmaç ve göğüs dekolteli siyah bir elbise tercih etmiş. Sahne öncesi verdiği pozları da takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

“SON DERECE YANLIŞ”
Öte yandan geçtiğimiz haftalarda sahne kıyafetleri polemiğine dahil olan Samyeli, “Ben insanların sahnede, sokakta, günlük hayatlarında ya da rastgele bir yerde ne giydiklerine dair birilerinin ahlak bekçiliği yapmasını son derece yanlış buluyorum. Herkes ne istiyorsa onu giyer, birincisi bu” demişti.

“İkincisi ise ben külotla sahneye çıkıyor diye algılanan kimi isimleri hayli başarılı buluyorum ve yakıştığını düşünüyorum” diyen ünlü isim, “Bana hiç garip gelmiyor. Dünyanın her yerinde gösteri denen bir şey var. Diğerlerinin üzerinden, diğerlerinin kılığı, kıyafeti, sahne performansı üzerinden bu biçimde birinin kendini yorum ve yargı mercii olarak insanları görmesini fazlaca garipsiyorum” sözlerini kullanmıştı.