Cem Belevi: Hangimiz stalk yapmıyoruz?

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Cem Belevi, dijital bir platforma çekeceği sinemasının toplantısı için geldiği Akmerkez’de görüntülendi. Keyfi yerinde olan müzikçi, “Dijital platformda bir sinema projesine başlıyoruz. Menajerimle imzaları attık. bir müddetdir müzikle epeyce fazla haşir neşir olunca oyunculuğa orta vermiştim. Sevenlerim daima yazıyordu. ‘niçin dizilerde ve sinemalara bakılırsamiyoruz?’ diye. Ben olağan boş bırakmamaya çalışıyorum. Bir sinema sineması yapacağız” dedi.

“ÜÇ HAFTA SÜRER”

Film ile ilgili bilgi veren Belevi, “İsmi fazlaca hoş ‘Stolker’. O yüzden heyecanlandıran bir senaryosu var. Ona artık başlıyoruz. Artık İzmir’e konsere gideceğim. esasen konser tarihlerine nazaran ayarladık set günlerini, önümüzdeki hafta kayda gidiyoruz. Herbiçimde üç hafta sürer” diye konuştu.

“HANGİMİZİN YOK Kİ?”

Gerçek hayatta toplumsal medyadan stalk yapıp yapmadığı sorulan Belevi, “Hangimiz stalk yapmıyoruz, hangimizin yok ki. Baktığımız belirli olmasın diye hesaplarımız var. Bu hayatın gerçeği var” diye konuştu.

“İKİSİNİ DE TUTKU İLE YAPIYORUM”

Cem Belevi, “Hem şarkıcılığı tıpkı vakitte oyunculuğu bir ortada götürmenin zorlukları var mı?” sorusuna “İkisini de tutku ile yapıyorum. Açıkçası ikisini bir arada götürmek hayli kolay olmuyor. Konser takvimine göre o periyot çıkacak bir müziğim var ise teklifleri ona göre kabul ediyoruz. Birine ister istemez bir yük vermek zorunda kalıyorsunuz” biçiminde karşılık verdi.

PROJESİ SİNEMA OLUYOR

Oyunculuğun yanında müzik çalışmalarına dikkat çelen Belevi, “CEMiyet gazino projem bir yıldır devam ediyor. O kadar ağırım ki kent şehir geziyorum. Haftaya Eskişehir, Ankara diye devam ediyor. O projeyi epey seviyorum sahneye de 70’ler konseptiyle çıkıyorum. Onun sinema sinemasını çekmek istiyorum bu sene proje yazılıyor, senaryoları yazılıyor” formunda konuştu.

“HAYATIMDA KİMSE YOK”

Özel hayatımla gündeme gelmeyi seven birisi değilim diyen Belevi şu biçimde konuştu:

Kendimi ortasında bulduğum vakit içinder oldu. Fakat sakladığım gizlediğim bir şey yok. İnşallah da olur yani. ömrümde kimse yok olursa gizleyecek bir hayatım olmaz.

Röportaj sırasında hayranlarının sevgi gösterisine maruz kalan Belevi, “Çok ağır ilgi oluyor sağ olsunlar. Kapalı çekmesinler gelsinler kucaklaşalım” diyerek hayranlarına seslendi.