Canlı yayında cinayet itirafı: Çok fazla hakaret etti öldürdüm

bencede

New member
Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına çıkan Mithat Kocadağ eşi Mine Kocadağ’ı öldürdüğünü itiraf etti. Programda Didem Arslan Yılmaz’ın “niçin öldürdün” sorusuna karşılık veren katil zanlısı Kocadağ, “Kavga ettiğimiz sırada bana hayli fazla hakaret etti. Bu sırada ezkaza öldürdüm” karşılığını verdi.

Kocadağ’ın cesedi çuvala koyup gömdüğünü söylemiş olduği noktada arama çalışması başlatıldı. Gruplar cesedin olduğu çuvala ulaşırken, savcının olay yerine gelmesinin beklendiği öğrenildi.

NE OLMUŞTU

18 Ağustos 2022 gecesi eşiyle yaşadığı tartışmanın akabinde Mine Kocadağ’dan tekrar haber alınamadığı, genç bayanın meskenden ayrıldığı sav edildi.

Aradan geçen bir süre daha sonra Mine Kocadağ’ın ağabeyi T.K., “Kardeşimi öldürdüler ve bunu da eşi yaptı” suçlamasıyla, “Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme” programına başvurdu. Geçen 5 aylık süreçte Mine Kocadağ’dan rastgele bir haber alınamazken, genç annenin öldürülmüş olabileceği savı üzerine arama çalışmalarına sürat verildi.

Kazı çalışmaları devam ederken, aylardır suskunluğunu koruyan koca Mithat Kocadağ, bugün cürmünü itiraf ederek, cinayeti nasıl işlediğini anlattı.