‘Benim otomobilimle sevgilisini öldürmeye gidiyormuş!’

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Şarkıcılık mesleğine adım atan Didem Kınalı, ön yargılı davrananlar bulunmasına karşın ‘oryantal Didem’ algısını yıkıp, ‘şarkıcı Didem’e herkesi alıştırmak için gayret göstereceğini söylemişti. Geçtiğimiz günlerde Maslak’daki bir yerde birinci kere sahne alan ünlü oryantal, basın mensuplarının sorularını yanıtlamıştı.

“ARKADAŞLARIMDAN HAKARETLER DUYDUM”

Didem, “İlk sefer sahneye çıkacağım. Ağlamamak için kendimi sıkıntı tutuyorum. Bu işi yapmamam gerektiği konusunda yakın arkadaşlarımdan hakaretler bile duydum. Çok kişiyi çıkarttım ömrümden. Ben dansımı da bırakmıyorum, dans etmezsem ölürüm. Afiş olmayan işlerde çıkacağım. Bu benim hayalimdi ve gerçekleştirdim. Beni görmek isteyen sahnelerime gelebilir” demişti.

“AMCALAR, AĞABEYLER ALBÜM YAPSINLAR DİYE YARDIM EDİYORLAR”

Şarkıcı olarak birinci sahne performansına birfazlaca dostunu davet eden Kınalı, gelmeyen dostları için şu sözlerle göndermede bulunmuştu:

Ben davet ettim. ‘Gelmek istemeyen gelmesin’ dedi. Yanında sevgilisi ve cebi kabarık olan arkadaşlarımız oluyor. Onlara müzik çıkarsınlar, albüm yapsınlar diye epeyce yardım ediyorlar. Bende yok, ben ve kuru cüzdanım var. Yanlarında cepleri kabarık olan amcalar, ağabeyler olanlar fazlaca var.

OTOPARK VAZİFELİSİ ARACINI ALIP GİTTİ!

Tüm bunların akabinde 36 yaşındaki Didem Kınalı, evvelki gece otopark gorevlisinin aracını park etmek için alıp gitmesiyle şoka uğradı. Didem’in aracıyla giden nazaranvli, Kasımpaşa’da trafik çevirmesine yakalandı.

“KENDİME GELEMEDİM”

Araçta silah taşıyan bakılırsavli ondan sonrasında karakola gdolayıldü. Didem, olayın akabinde soluğu karakolda aldı. Çıkışta gazetecilerle konuşan dansöz ve müzikçi, şu sözleri kullandı:

Çalınma diyemeyiz aslında. Park etsin diye arabayı verdim. Arabayı almış gitmiş. Sevgilisini öldüreceğini söylemiş polislere de. Otomobilimde ruhsatsız silah yakalanması beni şoka uğrattı. Kendime gelemedim, sahnem de vardı gidemedim iptal oldu. Çok berbat bir durum Allah kimsenin başına vermesin. Mahallece de tanıyoruz. 15 yaşında kızı var onu okutuyor diye yardım etmeye çalışıyoruz hatta.

Didem Kınalı, çabucak sonrasında aracını teslim almanın memnunluğu ile derin bir oh çekti.