‘ASAP Rocky, Rihanna’yı aldattı’ iddiası!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Rapçi ASAP Rocky ile yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan Rihanna’nın, annelik heyecanı her geçen gün büyüyor. Ünlü isim, geçtiğimiz haftalarda hamilelik sürecini Extra’ya anlatmıştı. Bu devrin göründüğü üzere rahat geçmediğini anlatan müzikçi, olağan olmayan aşermeler ve inanılmaz bir yorgunluk yaşadığını belirtmişti.

“AŞIRI YORGUN HİSSEDİYORUM”

Barbadoslu müzikçi, kendini nasıl hissettiği sorulunca, “Harika hissediyorum, kimi vakit çok yorgun ve buna alışkın değilim. Gecenin rastgele bir saatinde uyanık kalabiliyordum lakin şu an vücudum her dakika bana ‘şu an uyuman gerekiyor’ diyor” demişti.

“HALA TIPKI KİŞİYİM”

Birinci bebeğini kucağına almak için gün sayan ünlü yıldız, geçtiğimiz günlerde ise Amerikan Vogue için objektif karşısında poz vermişti. Hamilelik tarzı ve partneri Asap Rocky ile ilgili özel açıklamalarda bulunan 34 yaşındaki müzikçi, “İlk başta büyülü bir değişim yaşayacağımı düşündüm lakin hala tıpkı kişiyim” demişti.

Bu süreçteki yeme sisteminden bahseden Barbadoslu müzikçi, “Normalde tatlıdan nefret ederim lakin bana çikolata kaplı bir donut ile gelirsen kalbimi kazanırsın” açıklamasında bulunmuştu.

“Hamile olduğumu öğrendiğimde, hiç bir biçimde hamilelik kıyafeti almaya gitmeyeceğimi düşündüm” diyen Rihanna, farklı kıyafetler giymeyi sevdiğini belirtmiş ve “Sırf bedenim değişiyor diye bu istikametimi değiştirmeye çalışmayacağım” tabirlerini kullanmıştı.

“UTANMIYORUM!”

Kız bebek bekleyen ve altı aylık gebe olan Rihanna, ayrıyeten “Hamile bir bayan için ‘uygun’ sayılan kalıpları bir daha şekillendirdiğimizi umuyorum. Bedenim şu an mükemmel şeyler yapıyor. Bundan utanacak değilim. Bu süreç kutlanmalı. niye hamileliğini saklayasın ki?” diyerek, tarzına getirilen tenkitlere karşılık vermişti.

“zaman içinde BENİM AİLEM OLDU”

Arkadaş olduğu şahıslarla kolay kolay romantik çeşitte bir bağlantıya girmediğini belirten ünlü yıldız, partneri Asap Rocky için “Onu tanımak için ve onun da beni tanıması için ivedi etmedim” diye konuşmuştu.

Sevgilisi için “zaman içinde benim ailem oldu” diyen Rihanna, annesinin de birinci andan itibaren ona “bayıldığını” söylemiş oldu. Rocky ile bağlantılarındaki en sevdiği şeyin ‘şeffaflık’ olduğunu belirten yıldız, gayeler, endişeler ve özgüvensizler hakkında açıkça konuşabildiklerini lisana getirmişti.

İHANET ARGÜMANI

Tüm bunların akabinde ünlü isim, hiç beklemediği bir haberle sarsıldı. Toplumsal medyada ortaya atılan tezlere nazaran; ünlü rapçi ile birinci bebeğini kucağına almaya hazırlanan Rihanna, sevgilisi tarafınca aldatıldı.

Rocky’nin, Rihanna’ya ayakkabı dizayncısı Amina Muaddi ile ihanet ettiği ileri sürüldü. Dedikoduların akabinde Rihanna, Muaddi’yi Instagram hesabından takipten çıktı.

“UZUN VAKİTTİR GÖRÜŞÜYORLAR”

Barbadoslu müzikçinin, Asap Rocky ve Amina Muaddi’yi bir arada yakaladığı söylentisi de ortaya atıldı. Bir toplumsal medya kullanıcısı da yaptığı paylaşımda ASAP Rocky ve Rihanna’nın ayrıldığını, bunun sebebinin de Amina Muaddi olduğunu belirtti.

Birebir kullanıcı, rapçi ile tasarımcının alakasının yeni olmadığını ve yıllardır görüştüklerini de deklare etti. Çıkan haberlerin akabinde taraflar çabucak hemen mevzuyla alakalı bir açıklama yapmadı.

TOPLUMSAL MEDYA GÜNDEMİNE OTURDU

Rapçinin Rihanna’yı aldattığı tezleri, ünlü müzikçinin hem Twitter birebir vakitte Google gündeminde trend bulunmasına sebep oldu. Muaddi’nin sırf geçtiğimiz gün ise Rihanna’nın fotoğrafını Instagram hesabından paylaşması, toplumsal medyada gündem olan bir diğer ayrıntı oldu.

3-4 ÇOCUK İSTİYOR

Öte yandan ünlü müzikçi, gelecek planlarından da bahsetmişti. 10 yıl ortasında evleneceği kişiyi bulamasa da üç yahut dört çocuk yapacağını söyleyen Rihanna, “Bunu kendi başıma yapabilir miyim? Natürel ki evet!” demişti.

“HAYATIMIN AŞKI”

ASAP Rocky de “GQ” ile yaptığı röportajda Rihanna’yı “hayatının aşkı” olarak tanımlamıştı. Gerçek ismi “Rakim Nakache Mayers” olan Rocky, bekar olmaktan epeyce, bir ilgi ortasında olmayı tercih ettiğini tabir etmişti.

Rocky, ayrıyeten, baba olmayı ve aile kurmayı istediğini de kelamlarına eklemişti. Rapçi, “Sanırım, kusursuz bir baba olacağımı düşünüyorum. Çok şanslı bir çocuğum olacak.” demişti.