Arda Kural ve Yıldız Asyalı canlı yayında yüzleşti: Beni aldattı!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Uzun müddettir ruhsal meseleleriyle gayret eden Arda Kural, sıkıntı günleri geride bıraktı. Yaşadıkları aşkla günümüzde bile konuşulmaya devam eden Arda Kural ve Yıldız Asyalı ‘2. Sayfa’ programının canlı yayınında bir ortaya geldi. İkili, canlı yayında yüzleşti.

“YILDIZ BENİ ALDATTI”

yıllar evvel aşk yaşadığı Yıldız Asyalı ile bağlantısından bahseden Arda Kural şunları söylemiş oldu; “Yıldız beni aldattı. Acı verici bir olaydı lakin ben bayanları suçlamam. adamların bayanlar üzerinde kalıcı bir tesiri vardır. Yıldız’ın bilerek, isteyerek bu biçimde bir şey yapmadığını biliyorum. O denli bir tanesiydi ki ortamıza girdi. Ben kendimi ezilmiş hissetmiştim. Yıldız bana telefonla diğer birinin kendisini öptüğünü anlattı.”

“BENİ ARAYIP BİRİNİN KENDİNİ ÖPTÜĞÜNÜ ANLATTI”

“Ben de Etiler’de arkadaşlarımla otomobilde gidiyordum. Otomobilde epey kötü acı çekmeye başladım. Kalbim ağrıyordu. Trafikten dolayı gidemeyince Etiler’den Cihangir’e Yıldız’ın yanına yürüdüm. Beni görür görmez ağlamaya başladı. Annesi bizi odaya sokup konuşmamızı istedi. bu biçimde bir şey yaşadığı için Yıldız fazlaca üzgündü. birlikte ağlamaya başladık. 9-10 yaşında bir sevgilim vardı o da beni aldatmıştı. Bir de ortaokulda hayatıştım.”

“Yıldız’ın ihaneti de üç olmuştu. Ben o periyot Yıldız’larda kalıyordum. Yıldız beni epeyce süründürdü. Onunla tekrar bir ortaya gelmemiz güç. Yıldız beni öldürüp hayatından çıkardı. İhanet de vardı öbür şeyler de.”

“SEVGİLİYKEN KONUTUNU ARADIM TELEFONU NİŞANLISI AÇTI”

İhaneti kabul eden Yıldız Asyalı ise “Benim bir travmam vardı. Arda’nın konutunu aradım bir bayan çıktı ve kim olduğunu sorduğumda da ‘Arda’nın nişanlısıyım’ dedi. Ben birlikte olduğumuzu biliyordum. daha sonra da bu ihanet oldu” dedi.

“YILDIZ NİŞANLILIK OLAYINI BANA ANLATMADI”

Arda Kural ise nişanlılık hadisesinin olmadığını belirterek “Yıldız benimle bunu paylaşmadı. Ben bunu birinci kere duyuyorum. Bayanlar bu biçimde işte o an söylemiyor lakin 15 yıl daha sonra ortaya çıkartıyor. Benim nişanlımdan haberim yok. Demek ki ben de sana acı çektirdim” sözlerini kullandı.Yıldız Asyalı ve Arda Kural, senelerca yaşadıklarından dolayı tekrar bir ortaya gelemeyeceklerini söylemiş oldu. Canlı yayında espri yapan Asyalı, “Arda beni düğününe çağırsın ben de keman çalayım. Fakat benim içim bütçe değerli tabi” dedi.

“BİZ ACI ÇEKMEKTEN MEMNUN OLUYORUZ”

Hayranlarının en epeyce merak ettiği, “bir daha bir arada olur musunuz?” sorusunu da yanıtlayan eski aşıklar, aşkın bittiğini, tüm hislerin tüketildiğini söyleyerek tekrar kimselerle evlenmeyi düşünmediklerini deklare ettilar. Arda Kural, “Biz acı çekmekten keyifli oluyoruz, tekrar bir ortaya gelmemiz epeyce zor” derken, her ikisi de aşık olmadıklarını söylemiş oldu.