AKP kartını masaya vurdu, alkışlandı

bencede

New member
CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Sultanbeyli’deki Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde düzenlenen üye iştirak merasimine katıldı. Kılıçdaroğlu’na CHP Küme Başkanvekili Engin Altay, İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu ve CHP İstanbul Vilayet Lideri Canan Kaftancıoğlu da eşlik etti. Kılıçdaroğlu merasimde yaptığı konuşmada birlik ve birliktelik iletisi verdi.

Merasimde CHP’nin yeni üyelerine de kelam verildi.

Konut bayanı Ayşe Arayan, avukat Ceylan Mercan, iş insanı Bülent Kurt, üniversite öğrencisi Ayşenur Ulus ve üniversite mezunu konfeksiyon personeli Esra Erdağ niye CHP’ye katıldıklarını anlattı. CHP’nin birtakım yeni üyeleri konuşma yaptı.

Mesken bayanı Ayşe Arayan şunları söylemiş oldu:

“Ben AK Parti’deydim, oradan bir hizmet görmediğim için CHP’ye geçiyorum. Ben bir gün okula gittim, okulun orada tanımadığım biri, ‘Bir etkinliğimiz var gelmek ister misin’ dedi. ‘Hastaneye götürebilir miyim’ dedi. Benimle ilgilendiler, Özgür Beyefendi ve Sibel Hanım. Aile üzere gördüm onları. Şimdiden daha sonra ben CHP’liyim. Hiç tanımadığım biçimde benimle ilgilendiler. Aile üzere biliyorum onları. AK Parti kartımı bırakıyorum buraya.”