‘Yargı’da işler karışıyor! ‘Yalan üstüne yalan! Ne yapacağız biz?’

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Ceylin (Pınar Deniz), Osman’ı (Onur Özaydın) yaralı biçimde gördükten daha sonra bir açıklama beklerken; palavra söyleyen Osman, Çetin’in (Merih Ermakastar) ismini veriyor. Palavralar birbirini takip ederken Çınar, (Arda Aranat) yalancı şahidin cezaevinde gerçeği söylemesinden korkuyor.


CEYLİN, ÇETİN’LE YÜZLEŞTİ!

Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu) ve Eren (Uğur Aslan) operasyondaki açığı fark edip gerçeği ararken, Ceylin de Çetin’le yüzleşerek Osman’ı onun vurmadığını öğreniyor. Bir öbür soruşturmanın savcısı olan Derya (Şükran Ovalı), belgenin avukatı olan Ceylin’e Ilgaz’ın bilakis onu kayırmadığını söylemesi ikili içindeki gerginliği artırıyor.


Gül’ün (Zeyno Eracar) “Yalan üstüne yalan! Ne yapacağız biz? Allah yardımcımız olsun” kelamları dikkat çekiyor. Her anı soru işareti ve gizlenen gerçeklerle dolu yeni kısım fragmanının akabinde Yargı izleyicisi, merakla pazar gününü bekliyor.


Ay İmal imzalı dizinin başarılı takımında; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile birlikte Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Buyruk Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Parıltı Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.


Ali Alım rejisinin Sema Ergenekon kalemiyle buluştuğu Yargı dizisi, yeni kısmı ile pazar günü saat 20.00’de Kanal D’de.