Taze aşıklar Zeynep Bastık ve Efe Çelik birinci defa görüntülendi!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Pop müziğin son devirdeki en beğenilen isimlerinden Zeynep Bastık, geçtiğimiz yaz Tolga Akış’la olan bir yıllık evliliğini resmen noktaladı.

Ayrılığın akabinde ismi Uraz Kaygılaroğlu ve yurt haricinde fotoğrafçılık yapan Seren Kol ile aşk yaşadığı yazılan ünlü popçunun ismi, bu kere de müzik piyasasının yakından tanıdığı bir isimle anıldı. Bastık’ın ismi DJ Artz diye tanınan Efe Çelik’le anıldı.

GÖZLERDEN UZAK AŞK YAŞADILAR

Genç müzisyen, oyuncu Farah Zeynep Abdullah’la yaşadığı aşkla da isminden kelam ettirmişti. Farah Zeynep Abdullah ile Efe Çelik, bir yıl süren aşklarını gözlerden uzak hayatıştı.

GÜLMEKLE YETİNDİ

Çıkan dedikodulardan daha sonra taze aşıklar birinci kere Wu Bomonti’de görüntülendi. Gece yarısı arkadaş kümesi ile yerden çıkan aşıklar, kendilerine iletilen soruları cevaplamadı. Bastık, basın mensuplarının ısrarlı sorularına gülmekle yetindi.

İkili akabinde süratlice otomobillerine binip meskenlerinin yolunu tuttu.

“BİRBİRİMİZİN HAYATINDAN ÇIKMIYORUZ”

Üç yıllık beraberliğin akabinde evlenen ikili, geçtiğimiz haftalarda sürpriz biçimde boşanma sonucu almıştı. Evlilikte bir yıl dolmadığı için kanunen boşanma davası açamayan çiftin, mahkemeye müracaat için beklediği öğrenilmişti. Ünlü müzikçi, gündem olan haber daha sonrası toplumsal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı:

Tolga benim için bir sevgiliden yahut eşten çok daha fazlası oldu daima. O yüzden bu evliliği sonlandırma sonucu alırken epeyce dramatize etmedik. Zira biliyoruz ki dört sene boyunca bizi asla telaşa düşürmeyen sonsuz sevgimiz, birbirimize duyduğumuz inanç en başta geliyor, o denli olmaya da devam edecek. Kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmek için çalışmaya devam edeceğiz. özetlemek gerekirsesı birbirimizin ömründen çıkmıyor, yalnızca biçim değiştiriyoruz. Ve birbirimizi fazlaca seviyoruz.

“SENİ ÇOK SEVİYORUM ZEYNOCUM”

Tolga Akış ise toplumsal medya paylaşımına, “Bugün çıkan boşanma haberleri ile ilgili birinci ve son iki cümle edeyim. Haber yanlışsız lakin Zeynep benim sevgilim yahut eşim değil, ailem. Evlilik işini fazlaca beceremedik evet, fakat bir arada becerebildiğimiz epeyce fazla şey var. Onları yapmaya ve birbirimizin başına bela olamaya devam edeceğiz. Seni fazlaca seviyorum Zeynocum” notunu düşmüştü.