Survivor’da elenen isim aşikâr oldu! Acun Ilıcalı’dan yedek yarışmacılar için flaş açıklama

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Survivor 2023’ün son kısmı bir daha ekran başına kilitledi.Kadınlar gayretinde nefes kesen bir rekabet vardı. Parkurda müsabakaya 2-0 geride başlayan ünlüler ekibi geriden gelerek skoru yakaladı oyunu kazanan taraf oldu. Erkekler oyununu ise 8-3 gönüllüler kazandı. bu biçimdece yarış ‘en iyilere’ gitti. Ve çabayı kazanarak mükafatı hak eden kadro ünlüler ekibi oldu.

Günün mükafatı…

Güne damga vuran ödül Dominik mahallî sanatkarlarının mükemmel performans ve akabinde lezzetli empanada tabaklarıydı. daha sonrasında yöresel müzikler dinlendi.

Aleyna Elibol gözyaşlarını tutamadı

Survivor’da haftanın son iki eleme adayı olan Chaby ve Aleyna yokluk adasına gitti. Yarışmacılardan Aleyna sonraki gün uyandığında sonlarının bozulduğu söyleyerek gözyaşlarına boğuldu.

Veda eden isim aşikâr oldu

Survivor’da bu hafta eleme adayları ünlüler takımından Yusuf Güney, gönüllüler kadrosundan ise Aziz, Aleyna ve Chaby‘di. Survivor’a veda eden isim Aleyna oldu. Aleyna ‘Ne diyebilirim, epey üzüldüm. Kalan arkadaşlarıma muvaffakiyetler diliyorum. Umarım hak eden şampiyon olur.’ kelamlarını kullandı. Acun Ilıcalı Aleyna’yı ‘Daha önünde yaşacağın fazlaca hoş günler var. Seni kısa müddette tanıdık sempatik bir yarışmacısın. Biraz erken oldu üzere geldi bana da fakat yapacak bir şey yok’ kelamları ile teselli etti.

YEDEK İSİMLER SURVİVOR’A NASIL DAHİL OLACAK?

Acun Ilıcalı yedek yarışmacılara ‘Sizi yarın bir kıyıya bırakıyoruz. İşte beklediğiniz an geldi. Sizi ıssız bir kıyıya bırakacağız. Bu kıyıda günü geçiriyorsunuz. Bu günün akşamında ada kurulunda buluşuyoruz. Ve beklediğiniz oylama başlıyor. Kıyıda bir gün Dominik’te. Akşamına da bir ada kurulu sizi bekliyor. Kurulda kendinizi tabir edeceksiniz. Seyircimiz oylayacak ve kimin müsabakaya dahil olduğunu goreceksiniz.’ dedi.

Ünlüler grubundan iki isim yarıştan ayrılmıştı

Geçtiğimiz günler Acun Ilıcalı flaş haberi açıklamış ve “Bu sene hayli sıkıntı geçeceğini söylemiş olduğimiz Survivor ile ilgili zorluğu tam olarak hissettiğimiz birinci haberi veriyorum. Bizim için yarışmacıların sıhhati fazlaca kıymetli. Berdan Mardini bugün prestijiyle Survivor’a devam edemeyecek. Berdan Mardini, Survivor’a veda etmiş durumda. Maalesef bir yarışmacımız daha devam etme talihinin olmadığını bize iletti. Bu kaidelerde zorlanıyor dediğimiz isimlerden birini açıklamak durumundayım. O da sevgili Seçkin. Önümüzdeki hafta son yedekler dahil olacak Survivor’a.” tabirlerini kullanmıştı.