Pınar Altuğ: Eksi 25 derecede karavanda uyuduk!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Etiler’de objektiflere takılan Pınar Altuğ, ilk sefer yoga kampına katıldığını söylemiş oldu: ömrümde birinci kere deneyimlediğim bir şeydi. aslına bakarsan 1.5 yıldır yoga yapıyorum. Pandemi şartlarıyla online haftada bir gün yapıyorduk. Enteresan bir tecrübe oldu.

Altuğ, “Şunu fark ettim; ’30 yıldır çalışıyorum ve hiç bir anında kendi kendime kalıp hiç bir şey düşünmeyeyim demedim’. Yoga yaparken hiç bir şey düşünmüyorsun. Çok kendi kendime kaldığım hoş bir süre oldu” sözlerini kullandı.


“SOĞUKTA ÇADIRDA YATMAK YÜREK İSTER”
Ünlü oyuncu, hafta sonları ailesiyle bir arada karavan tatiline çıkmaya devam ettiklerini söylemiş oldu. Geçen haftayı karavanda geçirdiklerini söyleyen oyuncu, “Pandemi daha sonrası büyük otellere gitmek yerine bu biçimde bir tahlil bulduk. Karavan konaklamak için âlâ bir sistem. Soğukta çadırda yatmak benim için yürek ister. Eksi 25 derecede karavanda uyuduğumuz vakit oldu. Kartalkaya’da hiç soğuğu hissetmedik. Orada araçta uyumak yasak. Oteller bölgesinde ya da yol boyunca karavanda konaklayamıyorsunuz. Fakat toprakta konaklamanız lazım. Biz arkadaşımızın bahçesine girdik. Karavancılar bu yanılgıya girmesinler” dedi.


“UMARIM KAZARA SÖYLEMİŞTİR”
Hayvanlara olan sevgisiyle bilinen 47 yaşındaki hoş, müzikçi Yıldız Tilbe’nin geçtiğimiz günlerde sokak hayvanlarını gaye alan açıklamaları hakkında konuştu.

Tilbe’nin kelamlarını bahtsız bir açıklama olarak nitelendiren Altuğ, “Bir vakit daha sonra ne yaptığının farkına varacağını ummak istiyorum. Hepimizin epeyce sevdiği, sesine hayran olduğu, müziğine bayıldığı bir insan fakat hayvanlar için bu biçimde bir cümle sarf edildiğinde elimin zıddıyla itmem an sorunudur. Bir canlı için bu biçimde bir şey dileyebilmek, düşünebilmek aklımın almadığı bir durum. Umarım ezkaza, yanlış tabir ederek söylemiştir. ‘Bütün havyanları meskeninize alın’ demiş. Biz hayvanseverler alabildiğimiz kadarını alıyoruz aslına bakarsanız. Sokak hayvanları çoğalmasın ama bunun tahlili anları zehirleyerek öldürmek değil” yorumunda bulundu.

“ŞARKILARINI DİNLEMEM OLUR BİTER”
Sanatkarlardan gelen reaksiyonlar hakkında fikri sorulan oyuncu, “Herkes kendince bir halde olabilir. Bu kadar severken bu biçimde düşünen birini ben de ömrümde tutmak isteyebilirim. Müziklerini dinlemem olur biter. Onun umurunda olur mu bilmem ancak insanların ticari istikametlerde göstereceği reaksiyonlar daha farklı olabilir” cevabını verdi.