Özcan Deniz’den evlilik teklifi! Sevgilisi Samar Dadgar deklare etti

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) klasik hale getirdiği alışveriş şenliği, bu yıl Kuruçuşme’de bir otelde gerçekleşti. 150 firmanın stand açtığı aktifliğe, Özcan Deniz’in sevgilisi Samar Dadgar da dayanak verdi. Standının önünde soruları yanıtlayan Sagdar, “İlk kermesimiz epeyce heyecanlıyız” dedi.

ÖZCAN’LA KAPADOKYA TATİLİ

Feyza Aktan’la evliliği 15 ayda biten ünlü müzikçi ve oyuncu Özcan Deniz’le Kapadokya tatili sorulan İranlı modacı, “Çok hoş geçti, tatlı geçti ancak iki gün gidip geldik” dedi. “Sosyal medya paylaşımlarının bir çok beğeni aldığı” yorumuna ise “Çok hoş oldu, bu mevzuları konuşmasak” diyerek, utandığını belirtti.

“EŞLİK ETTİĞİMDE KEYİF ALIYORUM”

Yükseklik korkusu olduğu için Kapadokya’da balona binemediklerini lisana getiren dizayncı, Özcan Deniz’in bayram sahnelerinde yanında olup olmayacağı sorulunca, şu karşılığı verdi:

Yeni koleksiyon için işlerim başladı. Elimden geldiğince eşlik etmeye çalışacağım. Eşlik ettiğimde fazlaca keyif alıyorum. Tatil hayli olmayacak bu sene, konserleri fazlaca ağırlaştı. Bu sebepten dolayı İstanbul’da kalacağız yazın.

“ÖZCAN’IN STİLİNE KARIŞMAM”

“Özcan Deniz’in üslubuna karışır mısınız?” formundaki soru üzerine genç modacı, “Hayır. Üslubunu beğeniyorum, ben karışmam. Ortada sırada fikir veririm. Özcan epeyce hoş giyiniyor, fazlaca beğeniyorum biçimini. Fikir verince güzeline gidiyor” tabirlerini kullandı.

“Tasarladığım elbiselerde fikir alıyorum” diyen Samar Dadgar, “Açık modelleri giymediğim sürece onaylandı” kelamlarıyla, Özcan Deniz’in kendisine elbise seçiminde karıştığını söylemiş oldu.

DÜĞÜN TARİHİ AÇIKLAMASI

Samar Dadgar, basın mensuplarının ‘evlilik’ ile ilgili sorusuna, “Şu an tarihi konuşmadık, evlilik teklifi oldu. Hiç beklemediğim bir anda epey hoş oldu. Yeni yılın birinci saatlerinde evlenme teklifi etti Kıbrıs’ta. Hoş hissettim, fazlaca memnun oldum. Hiç beklemediğim bir şey oldu. Düğün bu yaz olmayacak” karşılığını verdi.

“DİZ ÇÖKÜRMEDİM”

Güzel dizayncı, “Evlilik teklifi sırasında Özcan Beyefendi diz çöktü mü?” sorusu üzerine, “Diz çökmedi, hayır. Çöktürür müyüm?” halinde konuştu.