Öpüşme sahnelerini nazarann eşi çılgına dönmüş!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Pamela Anderson, geçtiğimiz haftalarda dijital bir platformda yayınlanacak olan ‘Pamela, Bir Aşk Hikayesi’ isimli belgeselinin resmi fragmanında; eski kocası Tommy Lee ile çektikleri seks kasetinin yaşattığı travmayla ilgili konuşmuştu. Anderson, “Yaşayabilmek için o çalıntı kaseti ömrümden çıkardım ve artık her şey bir daha gündeme geldiği için kendimi hasta hissediyorum” demiş ve eklemişti:

İlk defa anlatılanların denetimini elime almak istiyorum.

Fragmanda, eski Playboy Playmate’i Pamela, seks kasetinin nasıl ve niye bir daha ortaya çıktığına dair detaya girmemişti.

“SAYGI GÖRDÜĞÜMÜ HİSSETMİYORDUM”

Oyuncu, kelam fragmanda ayrıyeten; “Çok fazla hürmet gördüğümü hissetmiyordum. Elimde kalan kesimlerle bir meslek yapmak zorundaydım lakin ben sıkıntı durumdaki bir genç kız değilim. Kendimi çılgın durumlara soktum ve hayatta kaldım” sözlerini de kullanmıştı.

Sözlerini, “niçin kendi hayat öykümüzün kahramanları olamıyoruz?” diye sorarak devam ettiren Anderson, latife yapmayı da ihmal etmeyerek; “niçin tüm röportajları çıplak yapmıyoruz? Burada gizemli bir şey yok” diye konuşmuştu.

KASET SKANDALI

Pamela, ‘Motley Crue’nun davulcusu Tommy Lee ile 1995 yılında, tanıştıktan sadece dört gün daha sonra evlenmişti. İkilinin balayında çektikleri seks kasetleri, konutlarından çalınmış ve internette yayınlanmıştı. Pamela Anderson, bunun üzerine görüntü dağıtım şirketi Internet Entertainment Group’a dava açmıştı.

EŞİNİN KISKANÇLIĞINI ANLATTI

Tüm bunların akabinde Pamela Anderson, yakında yayınlanacak olan belgeselinde eski kocası Tommy Lee’nin, ‘Baywatch’ dizisindeki rol arkadaşı David Chokachi’ye duyduğu kıskançlığın boyutlarını gözler önüne serdi.

The Guardian’ın haberine bakılırsa; şimdilerde hem anı kitabının tıpkı vakitte dijital bir platformda yayınlanacak olan belgeselinin tanıtımını yapan 55 yaşındaki yıldız, günlüğüne yazdıklarından bir kesit paylaşarak şu tabirleri kullandı:

Tommy fazlaca kıskançtı. bu biçimdelar aşkın bu biçimde bir şey olduğunu düşünüyordum. Rol arkadaşım David Chokachi’yi öpmek zorundaydım ancak bunu Tommy’ye söylemedim. Öpüşme sahnesini görür görmez kendini kaybetti. Setteki karavanımı darmadağın etti, dolapları yumrukladı.

“BİR DAHA OLMAYACAĞINI SÖYLEDİM”

Lee ile üç yıl evli kalan ünlü isim, kelamlarına; “Ona söylemediğim için özür diledim, onun tabiriyle palavra söylemiştim. Ve bunun tekrar olmayacağını söylemiş oldum” diye devam etti.