Merve Boluğur’dan Murat Dalkılıç cavabı!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
2015–2017 yılları içinde popçu Murat Dalkılıç ile evlilik yaşayan Merve Boluğur, Temmuz 2022’de yeni bir aşka yelken açmış, sık sık ‘Kocam’ notunu düştüğü paylaşımlar yaptığı DJ Mert Aydın ile nikâh masasına oturmuştu. Fakat ünlü oyuncunun memnunluğu kısa sürmüştü. 53 günde evliliğini noktalayan Boluğur, geçtiğimiz akşam Bebek’te bir yerden çıkarken görüntülendi.

“İŞ KONUŞMAK İSTİYORUM”

Basın mensuplarının “Murat Dalkılıç ile barıştığınız haberleri çıktı. Neler söylemek istersiniz?” sorusuna 35 yaşındaki hoş, “Ben iş konuşmak istiyorum. Birazcık iş sorun. O denli konuşalım” karşılığını verdi.

“YENİ MÜZİK GELMEYECEK”

Yeni projelerinden bahseden oyuncu, “Yeni bir sinema sinemam olacak. Artık sürpriz, ismini vermek istemiyorum. Yeni bir müzik gelmeyecek. Önceliğim sinema sineması olacak. Reklamlarım çok uygun gidiyor. Toplumsal medya fenomenliğim âlâ gidiyor. Bir de televizyon programı yapmak istiyorum” açıklamasını yaptı.

“ARKADAŞALRIM GAZA GETİRDİ”

Boluğur, Mabel Matiz ve Mert Demir’in ‘Antidepresan’ müziğini seslendirmesinin akabinde birfazlaca ismin tıpkı parçayı yorumlaması hakkında da konuştu.

Tabii ki icra eden kişi en güzel söyleyen kişidir. Bestesi epeyce âlâ müziğin. Beni ve Türkiye’yi vurdu adeta müzik. Her açıdan yeterli bir iş bence. Herkese hitap ediyor. Ben yaşanmışlıklarımı anlatan bir müzik yazdım lakin önceliğim sinema. Oyunculuğu özlemişim. Arkadaşlarım da gaza getirdi beni.

“BİRİ OLURSA SAKLAMAM”

Eski eşi Murat Dalkıç’ın meskeninin etrafında görülmesinin akabinde haklarında çıkan “Barıştılar” haberi üzerine Boluğur, “Benim diğer bir kumralım var” yorumunda bulunmuştu. “yaşamınızda diğer biri mi var?” sorusu yöneltilen ünlü isim, “Ben o denli kaçan biri değilim. ömrümde biri olsa esasen lanse eden biriyim” sözlerini kullandı.