Mehmet Dinçerler gecelerde! ‘Avukat’ açıklaması

Bilgin

Global Mod
Global Mod
HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
30 Nisan’da aile içinde gerçekleşen merasimle hayatlerını birleştiren Hadise Açıkgöz ile Mehmet Dinçerler, beş aylık evliliklerini sürpriz biçimde bitirme sonucu almıştı. 30 Eylül’de tek celsede boşanan ünlü çiftten Hadise’nin, pahasının 3 milyon TL olduğu tez edilen evlilik yüzüğünün replika olduğu ortaya çıkmıştı. Boşanmanın akabinde yüzüğü satmak isteyen müzikçi, gerçeği öğrenince şoke olmuştu.

YÜZÜĞÜ SATTI, HAYVAN DERNEKLERİNE BAĞIŞLADI

Hadise’nin replika yüzüğüne, 10 bin euro bedel biçilmişti. Durum karşısında adeta sarsılan sanatkarın, sattığı takının parasını hayvan derneklerine bağışladığı ortaya çıkmıştı.


Mehmet Dinçerler’in, evli oldukları devirde Hadise’ye, “3 milyon TL’lik yüzük takıyorsun, dikkat et” diyerek, baskı yaptığı da basına yansıyan tezler içindeydı.

ARADIĞI DAİREYİ YENİKÖY’DE BULDU

Güzel müzikçinin, boşandığı Dinçerler’le yaşadığı Riva’daki konutundan taşınacağı da öğrenilmişti. Milliyet Cadde’nin özel haberine göre; 37 yaşındaki müzikçinin bir müddetdir aradığı yalı dairesini Yeniköy’de bulduğu ve kelam konusu konuta 40 milyon TL ödediği ortaya çıkmıştı.

ESMER GÜZELLE EL ELE


Mehmet Dinçerler, geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı’nda bir otelde yemek yemişti. Argümana göre Dinçerler, yere Arap asıllı esmer bir güzelle el ele gelmiş; kız arkadaşı ile içeride samimi bir biçimde eğlenen iş insanı, yerden tek başına çıkmıştı.

HEDEF ŞAŞIRTTI!

Tüm bunların akabinde Mehmet Dinçerler, evvelki gece iki bayan arkadaşı ile Bebek’te yer alan bir yerde objektiflere takıldı. Flaşların patlamasıyla kısa periyodik bir şok yaşayan 34 yaşındaki iş insanı ve bayan arkadaşları, manzara vermemek için başlarını öne eğdi.


“HANIMEFENDİLER AVUKATIM”

Mekanda yaklaşık iki saat oturan Dinçerler, çıkışta ise arkadaşlarıyla farklı istikametlere gitti. Basın mensuplarının soruları karşısında gülümseyen iş insanı, “Hanımefendiler avukatım” diyerek amaç şaşırttı.

SARMAŞ DOLAŞ DANS ETTİLER

Öte yandan ‘Söylemezsem Olmaz’da yer alan habere nazaran; Mehmet Dinçerler ile Kuveytli ünlü müzikçi Rawan Bin Hussain, katıldıkları düğünde sarmaş dolaş dans etmişti. İkilinin o halleri düğüne katılanlar tarafınca kayda alınmıştı. Müzikçi, kendisini bekleyen muhabirlerin Mehmet Dinçerler’le ilgili sorularını karşılıksız bırakmıştı. Dinçerler de sorulara yanıt vermeden süratle uzaklaşmıştı.