Lara, İranlı voleybolcu sevgilisiyle evleniyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
‘Adam Üzere Adam’, ‘Katmer Katmer’ ve ‘İhanetin Bekçisi’ üzere biroldukca müzik ile 2000’li senelera damga vuran Lara, son hali ile şaşırttı. 40 yaşındaki ünlü müzikçi, yıllar içerisinde biroldukca estetik operasyon geçirdi. Bir çok zayıflayan ve göğüslerine silikon taktıran Lara’nın göz rengi bile değişti.

“GÜNDEME GELMEK İÇİN SOYUNUYOR!”

Değişimiyle dikkat çeken müzikçi, sahne kıyafeti tartışmasıyla ilgili hayli konuşulacak açıklamalarda bulunmuştu:

Sanatçı olmasam inanın ki toplumsal medyamı kapatırdım. kimi vakit meslektaşlarımın giydiği kıyafetleri görür görmez utanıyorum. Vücutlarını değil, seslerini açsınlar. Hodri meydan! Denize girer üzere sahneye çıkıyorlar. Ben onları da anlıyorum. Kimileri var ses yok! Ne yapacak bir türlü gündeme gelmesi gerekiyor, soyunuyor o da. Hüzün verici bir durum.

“ÇOK SIRADANLAŞTI”

“Yeniye bakılırsa eski müziklerin daha epey dinleniyor olmasını neye bağlıyorsunuz?” sorusuna karşılık veren Lara, “Güzel eserler yok değil fakat son vakit içinderda çıkan müziklerin hepsi birbirine benziyor. Çok basitlaştı artık. Eskinin yerini kimse dolduramaz” sözlerini kullanmıştı.

SÜPRİZ ‘EVLİLİK’ KARARI

Lara, bir müddetdir İranlı ulusal voleybolcu Mehdi Karimi ile aşk yaşıyor. Ünlü müzikçi, voleybolcu sevgilisiyle dünyaevine giriyor. Sürpriz bir biçimde evlilik sonucu alan müzikçi, 27 Şubat tarihinde Beylikdüzü Duqqan Sahne’de gerçekleşecek düğün ile hayatını Mehdi Karimi ile birleştirecek.

KARİYERİNE TÜRKİYE’DE DEVAM EDECEK

150 davetlinin katılacağı merasim ile evlenecek olan Lara’nın, düğün hazırlıklarına hızlı bir biçimde devam ettiği öğrenildi. Evlilik daha sonrası Türkiye’ye yerleşeceği öğrenilen Mehdi Karimi’nin atlet mesleğine Türkiye’de devam edebileceği de gelen bilgiler içinde.