Korcan Kol: Merak etme aşkım, ben buradayım!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
BeMan mecmuasının şubat sayısına konuk olan Korcan Kol, şöhret basamaklarını tırmanırken yaşadığı zorlukları anlatmıştı: Çeşitli otellerde aşçı olarak çalıştım. 13 yaşımdan bu yana daima oyunculuk için epey çabaladım. Oyuncu olmak o kadar fazlaca istiyordum ki kimi vakit kazandığım para kurs için kâfi olmuyordu. Kurslara param yetmesi için şapkamı takıp sokakta kağıt topladım.

“GECE KULÜPLERİNDE GARSONLUK YAPTIM”

“Gece kulüplerinde garsonluk yaptım” diyen Korcan Kol, “Tek hedefim oyunculuk mesleğine giden bu yolda kendi emeğimle yolumu aydınlatmaktı, bu yüzden çalışmak ayıp değil” tabirlerini kullanmıştı.

“RUJLU BİR BAYANI ÖPMEM”

Korcan Kol, “Karşı cinste seni en hayli hangi özellik tesirler?” sorusuna da karşılık vermişti. Ünlü oyuncu, “Ruhu da imgesi de doğal olan bayanlardan hoşlanıyorum. Makyaj yapmayan bayan daha epeyce ilgimi çeker. Çok makyaj yapan ve bilhassa kırmızı ruj sürmüş bir bayan kolay kolay dikkatimi çekmez. Rujlu bir hanımı öpmem, kendimi rujla öpüşmüş üzere hissederim” demişti.?

SEVGİLİSİYLE GÖRÜNTÜLENDİ

Korcan Kol, evvelki gün oyuncu sevgilisi Ahsen Aleyna Bülbül ile görüntülendi. Brunch yapmak için Rumelihisarı’na giden ikili, boğaz görünümü eşliğinde yerde üç saat oturdu.

ÇIKIŞTA PANİK OLDULAR

Kahve daha sonrası koyu sohbete dalan ikili, çıkışta panik oldu. Otomobilini istedikten daha sonra bekleyen oyuncu, yanına yaklaşan köpeğin, sevgilisini korkutmasıyla çabucak müdahale etti. Bülbül’ün çabucak elini tutan ve “Merak etme aşkım, ben buradayım” diyen oyuncu, muhabirlerin manzara aldığını da fark edince süratlice oradan ayrıldı.?

Soruları karşılıksız bırakan ikili, araçlarının gelmesiyle süratlice oradan ayrıldı.