Kısa Kısa Cadde

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Miranda’dan tavsiyeler

Miranda Kerr, kendi gençliğine öğütler verdi. Avustralyalı model şu tavsiyelerde bulundu: “Her ana paha ver, ufak şeylere takılma ve hayatının dönüm noktası olduğunu düşündüğün anlarda kesinlikle bir fotoğrafın olsun.”

Balkon pozları

Yeni yapıtı öncesi Amerika’nın Miami kentinde tatile çıkan Simge Sağın, çektirmiş olduğu fotoğrafları Instagram’dan paylaşmaya devam ediyor. Balkonda pozlar veren müzikçi, kısa müddette binlerce beğeni aldı. Sağın’a hayranları, “Fotoğraflarla Miami’yi yıktın geçtin” yorumunda bulundu.

‘Konuşmaktan utanmayın’

Yasemin Allen, Instagram’dan soru-cevap yaptı. Oyuncu, “Genç erkeklere ne tavsiye edersiniz?” sorusuna, “Duygusallık zayıflık değildir. Duygusallığınızla yüzleşebilmek kuvvetli olmayı gerektirir, tersine ‘Erkek dediğin şu biçimde olmalı, bu biçimde olmalı’ diyenlere dikkat edin bence… Konuşmaktan utanmayın” karşılığını verdi.

Transparan Diva

Bülent Ersoy, Bahçeşehir’deki Affet Sahne’de konser verdi. Diva, siyah derin göğüs dekolteli Gülşah Saraçoğlu imzalı transparan elbisesiyle geceye damga vurdu. Ersoy kendisini telefonlarıyla çekmek için yarışan binlerce hayranının tezahüratlarıyla sahneye çıktı.

Çeyrek asırlık kutlama

Güzellik ve estetik dünyasında ihtilal yaratan Sema Arabacıoğlu, hoşluk merkezinin kuruluşunun 25’inci yılı ile yaş gününü özel konukların iştirakiyle kutladı. Arabacıoğlu’nun Etiler’de sahibi olduğu Aristo Hoşluk Merkezi’nde gerçekleşen davette, modacı Raşit Bağzıbağlı, Aynur Tümen, Aynur Takes ve Meltem Güneş üzere bir fazlaca dost yer aldı.

Yalnız bırakmadılar

Üroloji ve üroonkoloji uzmanı Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı, ezber bozan kitabı ‘Konuşulmayan Erkeklik’ çerçevesinde Kültür 365’te düzenlenen ‘Kadınlarla Erkekliği Konuşuyoruz’ başlıklı söyleşi ve imza gününde okurlarıyla buluştu. Eskiçorapçı’yı sevenleri yalnız bırakmadı.

Karadeniz fırtınası

Cemiyet hayatının ünlü isimleri Fransız Alpleri’ndeki kayak merkezi Courchevel’i tercih etti. Eşi Hikaye Karadeniz, kızları Dilhan ve Hira ile Courchevel’de tatilde olan iş insanı İlhan Karadeniz, evvelki gün gittikleri dağın en ünlü yerinde Türk bayrağını dalgalandırdı. Karadeniz, bayrağımızı sallayarak çalan Türkçe müzikler eşliğinde eğlendi.

Fransa’ya yatırım

İstanbul’daki hoşluk merkezlerinden La Magie Clinic, La Magie Clinic Porte de Paris ismi ile Fransa’da da açıldı. İş insanı Elif Eraslan tarafınca birinci vakit içinderda 2021 yılında Levent’te faaliyette olan merkezde birfazlaca bakım hizmeti veriliyor.

Baş başa doğum günü

Cefi Kamhi, eşi Yasemin Kahi’nin doğum gününü baş başa kutladı. Eşine bu kere özel bir kutlama yapıp Boğaz’a yemeğe giden çift, keyifli anlarını toplumsal medya hesabından paylaştı. Cefi Kamhi paylaşıma, “Happy Birthday Aşkım” notunu düştü.

‘Kazandığımız süpürgelere gidiyor’

Dilan Çıtak, Old Hammam’da sahne alan eşi Levent Dörter’i yalnız bırakmadı. Evlilik daha sonrası hayatından bahseden Çıtak, “Levent, evlendikten daha sonra bana daha hayli para harcamaya başladı. Sahniçin aldığı tüm paraları elektrik süpürgelerine yatırıyorum” dedi. İkisinin de fazlaca titiz olduğunu söz eden Levent Dörter ise, “Eve her geldiğimde bir sürprizle karşılaşıyorum. Yeni bir paklık süpürgesi kutusu açıyorum. Dilan fazla titiz. Fakat konutta çamaşır, bulaşık işi bende” biçiminde konuştu.

‘Acıkmadan geldim’

‘Survivor 2023’ten geçtiğimiz hafta elenen ve ülkemize dönen Ümit Erdim, kızı Ses Erdim ile alışveriş daha sonrasında yemek yedi. Oyuncu “Survivor’a gittim, acıkmadan geldim” diyerek kahkaha attı.

Unutulmaz gece

Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Jale, Sibel Alaş’tan oluşan ‘Şimdi 90’lar’, Bi’Nevi İstanbul’da sahne aldılar. Metin Özülkü Orkestrası eşliğinde söylemiş oldukleri 90’ların hit müzikleriyle ısıtan sanatkarlar, izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Yeni single

Umut Harbeli, ‘Altından Günah’ isimli çalışmasını müzikseverlerle buluşturdu. Anadolu Rock tipinde müzikler yapan Harbeli, kelamı ve müziği Lider Kırbıyık imzası taşıyan müziğin dünyadaki adaletsizliğe karşı sessiz kalan insanlara inat kaleme alındığını belirtti.,

Avşar gecesi

Hülya Avşar, Yeni Gazino’da izleyici karşısına çıktı. Müzikçi, Hasret Kaya imzalı derin sırt dekolteli siyah elbisesi ve kısa kestirdiği saçıyla beğeni topladı. İki saat sahnede kalan Avşar, yapıtları kadar yaptığı esprileriyle de unutulmaz bir gece yaşattı.

APTALCA ŞEYLERDi’

Filiz Taçbaş, YouTube’da yayınlanan ‘Selim Akar Sorarsa?’ programına katıldı. yıllar evvel çektirmiş olduğu çıplak fotoğraflarından dolayı pişman olduğunu söyleyen oyuncu, “Çok küçüktüm, aptalca şeylerdi. ömrümdeki en büyük pişmanlığım bu pozlar olabilir. Keşke yapmasaydım. Beşerler seni asıyor ve ön yargılı davranıyorlar. Bu birfazlaca sanatkara yapıldı. Bu kareler çekilirken kandırıldım diyebilirim ancak ben unuttum. 40 senede hoş ve kaliteli işler yaptım” dedi.

Çekimleri bitti

Başrollerini His Mercan ile Anıl Altan’ın paylaştığı ‘Aşk Bağları’ sinemasının Ürgüp’te gerçekleşen çekimleri tamamlandı. Yapımcılığını Statü Film’in üstlendiği senaryosunu Şeyda Delibaş’ın yazdığı direktörlüğünü Hakan Kurşun’un yaptığı proje, yıllar daha sonra karşılaşan eski sevgililerin paralel kainatta evlenmesini mevzu alıyor.

Tatil pozlarına devam

Şevval Şahin, geçtiğimiz aylarda barıştığı sevgilisi Murat Kazancıoğlu’yla Puket tatiline devam ediyor. Model, yaklaşık 400 bin takipçisi olduğu Instagram’dan paylaştığı bikinili kareleriyle olay yarattı. Kısa müddette binlerce beğeni alan Şahin’e hayranları, “bir daha gündem sensin” iletisini gönderdi.

New York stili

Berdan Mardini, Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleşen ‘Survivor’ yarışından ayrılmasından daha sonra New York’a gitti. Müzikçi, ağır konser maratonu öncesi kendisine vakit ayırarak gerilim attı. Reklam çekimlerini andıran fotoğraf karelerinde kombini ve sakallı imajıyla dikkat çeken Mardini, hayranlarından beğeni topladı.

14 müziğe klip çekti

Serhat, 14 müziğin yer aldığı ‘That’s How I Feel’ albümündeki tüm yapıtlara klip çekti. Projedeki, ‘Devotion’ ve ‘La La La’ video’ları geçtiğimiz günlerde yayına girerek, beğeni topladı. Serhat, öbür klipleri de önümüzdeki günlerde yayınlanmaya devam edecek.

‘Bana gerek yok’

Merve Sevi, Soyserin Grup’un Baltalimanı Portaxe’te gerçekleşen gecesine katıldı. Oyuncu, ‘Yalancı Yarim’ dizisindeki partneri Barış Akarsu’nun hayatının anlatıldığı ‘Barış Akarsu Merhaba’ sinemasında kendisinden bahsedilmemesine, “Konunun benimle bir ilgisi yok. Benden bahsetmelerine gerekte yok. Benim de bahse hürmet duyduğumu bildikleri için, bahsetmeyerek bence gerçek bir karar vermişler” dedi.

Umudu azaldı

Merve Boluğur, Instagram’dan hayranlarının sorularını yanıtladı. 53 gün evli kaldığı DJ Mert Aydın’la boşanan oyuncu, “Doğru kişiyi nasıl buluruz?” sorusuna, “Bence bulamayız, gidişat onu gösteriyor. Ben de ufak bir umut var” yanıtını verdi. Boluğur, yeni projeleri için görüşmeler yaptığını söylemiş oldu.