Fazilet Baş baba oldu! ‘İlk karşılaşmamız’

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Daha evvel ‘Ayrılsak da birlikteiz’, ‘En Son Babalar Duyar’, ‘Papatyam’ üzere dizilerde rol alan ve bir müddetdir Seksenler dizisinde uzunluk gösteren Fazilet Baş, 2016 yılında Selvet Su Deniz ile nikah masasına oturmuştu.

Çift, Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde kıyılan nikahın akabinde dostları için Rumeli Yıldız Hisar Tesisleri’nde cümbüş düzenlemişti. Eğlenceye Sarp Apak, Necmi Yapan, Mete Horozoğlu, Hasibe Eren üzere ünlü oyuncular da katılmıştı.

44 YAŞINDA BABA OLDU

Memnun beraberlikleri devam eden ünlü çiftten müjdeli haber geldi. 44 yaşındaki Fazilet Baş ile Selvet Su Deniz, kızları Vera’ya kavuştu. Ünlü oyuncu en özel anlarını toplumsal medya hesabından paylaştı.

Baba olmanın heyecanını yaşayan ünlü oyuncu, kızını kucağına aldığı görüntüye şu notu düştü:

“İlk müsabakamız.. Nazım’ın Vera’sı değil artık Erdem’in Vera’sı anılsın… Canım kızım… Bana babalığı nasip eden Allah’a şükürler olsun. Kızıma ve eşime fazlaca teşekkür ederim bana bu duyguyu yaşattığınız için.. Hoş karım ve tatlı kızım, ikinizi de epeyce seviyorum.”