Demet Özdemir’den Oğuzhan Koç yanıtı: Özür dilerim aşkım!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Fatma Toptaş, geçtiğimiz gün 40’ıncı yaşına girdi. Kutlama için yaklaşık üç yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Gürkan Topçu’nun Yeniköy’deki yerinde arkadaşlarıyla bir ortaya gelen oyuncunun doğum gününe, meslektaşı ve yakın dostu Demet Özdemir (30) de katıldı. Çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Topbaş, “Aslında benim haberim yoktu. Gürkan arkadaşlarımı organize ederek bana bu geceyi ayarlamış” diyerek, kendisine sürpriz yapıldığını belirtti.


“ABLA-KARDEŞ ÜZERE OLDUK”

Demet Özdemir ile yıllardır bilinen dostluğu ile alakalı konuşan ve yeni yaşında dilek dileyen Topbaş, “Altı yıl bitecek. Koca altı yıl fazlaca hoş geçti. Biz Demet ile abla kardeş üzere olduk. Yeni yaşımda da sıhhat, huzur, memnunluk, evlilik ve aşk diliyorum. aslına bakarsanız evlilik de yakında olacak gibi” sözlerini kullandı.

“ANNEME kimi vakit SİPARİŞ VERİYORUZ”

Özdemir, mevzu yemeklerden açıldığı sırada, “Çok ender yemek yapıyorum lakin elimin lezzetli olduğunu düşünüyorum. Anneme kimi vakit sipariş veriyoruz zira annelerin yaptığı yemek hiç bir yerdeki üzere olmuyor, olmaz da” biçiminde konuştu.

“OĞUZHAN MUTFAĞA GİRMEYİ HİÇ SEVMİYOR!”

Gazetecilerin 28 Ağustos’ta dünyaevine girdiği müzikçi Oğuzhan Koç ile ilgili olarak “Oğuzhan Beyefendi hamarat mıdır?” sorması üzerine hoş oyuncu, “bu biçimde şeyler başlık yapılıyor lakin açıkça söyleyeceğim. Özür dilerim aşkım. Oğuzhan mutfağa girmeyi hiç sevmiyor arkadaşlar” diyerek kahkaha attı.


“ANLAŞTIK DİYEMİYORUM”

Geçtiğimiz hafta Aslı Enver’in Engin Akyürek ile bir arada başrolü paylaşacağı diziden, Enver’in gebe olduğu nedeni öne sürülerek ayrıldığı sav edilmişti. Meslektaşı projeden ayrılma sonucu alınca, üretim şirketi de rol için Demet Özdemir’e teklif götürmüştü. Ünlü isim, hususla ilgili sorular karşısında, “Çok üst üste haberler çıktı. Çok isterim net bir şey söylemek, bir şeye karar verilince doğal ki imza basamağına gelirsek lisana getiririm. Şu an büsbütün anlaştık diyemiyorum” açıklamasını yaptı.

“ÇOK ÜZGÜNÜZ”

Demet Özdemir ve Fatma Topbaş, geçtiğimiz hafta Amasya’daki dehşetli trafik kazasında hayatını kaybeden ve yaralanan meslektaşlarını da unutmayarak; “Bazıları bizlerin de arkadaşıydı. Ailelerine baş sıhhati, yaralılara da acil şifalar diliyoruz. Çok berbat bir durum, epey üzgünüz. Müsaadenizle röportajı da burada noktalamak istiyoruz” diyerek ıstıraplarını lisana getirdiler.

“10 YIL daha sonra BİRİNCİ KEZ SÖYLÜYORUM”

Öte yandan evvelki haftalarda Soho House’da gerçekleşen bir davette görüntülenen Özdemir, yeni projesi hakkında izleyiciden gelen geri dönüşlerden keyifli olduğunu belirtirken, özel hayatı hakkında ise şöyleki konuşmuştu:


Şimdi dinlenme etabındayım, biliyorsunuz evlilik. Hoş gidiyor evlilik. Şu anda çalışmıyorum, konutla ilgileniyorum. Bu cümleyi benden epeyce ender duyarsınız, 10 yıl daha sonra birinci kere bunu söylüyorum. Ben de epey şaşkınım, hâlâ ikna olamıyorum.