Amine Gülşe’den hamilelik müjdesi! Mesut Özil ikinci defa baba oluyor

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Fenerbahçe’de top koşturan futbolcu Mesut Özil ile 2014 Türkiye Hoşu Amine Gülşe, 2019 yılında nikah masasına oturmuştu. Beğenilen çift, memnun evliliklerini bir bebekle taçlandırmış ve evlendikten bir yıl daha sonra kızları Eda’yı kucaklarına almıştı.

Fenerbahçe’nin yıldızı Mesut Özil ile evli olan Amine Gülşe, geçtiğimiz aylarda bir aktiflikte konuşmuştu. Yeni bir televizyon projesinde olmayacağını belirten Gülşe, tüm vaktini kızı Eda’ya ayırdığını açıklamıştı.

“O DA SÜRPRİZ OLSUN”

Kızının her anına şahit olmak istediğini söyleyen Gülşe, “O kadar süratli büyüyor ki bu anları yaşamak istiyorum. Onun için biroldukca şeye orta verdim lakin diğer işlerle uğraşıyorum. O da sürpriz olsun” demişti.

“BEŞ ÇOCUK KELAMIMIZ VAR”

Dijital platformlarda yer almayı istemediğini söz eden Gülşe, “İçime sinen bir proje olursa düşünürüm lakin onun haricinde düşünmüyorum” demişti. Kızına kardeş düşündüklerini de belirten Gülşe, “Beş çocuk kelamımız var” diyerek kahkaha atmıştı.

ÜÇ AYLIK HAMİLE!

çabucak sonrasında Gülşe, “Beş olmasa da kızıma kardeş yapmayı olağan ki istiyoruz” diyerek bebek için yeşil ışık yakmıştı. Beğenilen çiftten son olarak müjdeli haber geldi. Posta’da yer alan habere göre; Amine Gülşe ile Mesut Özil, şimdilerde ikinci sefer bebek bekliyor. Anne adayı Gülşe’nin üç aylık gebe olduğu konuşuluyor.

“BİZDE ESKİ ŞEYLER KALMADI”

Ünlü futbolcu Mesut Özil’in eşi oyuncu Amine Gülşe, geçtiğimiz günlerde Etiler’de görüntülenmişti. Bir bakım merkezinden çıkan Gülşe, basın mensupları ile ayak üstü sohbet etti. Her şeyin hayli hoş gittiğini söyleyen oyuncu, “Bugün kız kıza vakit geçirmek istedik. Eda’yı büyütüyoruz. Yarın iki yaşına giriyor. Biz de artık eski şeyler kalmadı” dedi.

“MESUT KUSURSUZ BİR BABA”

Habercilerin “Kızınız Eda en çok kime benziyor?” sorusuna “Kızımız Mesut’a benziyor. Biraz bana da benzemesini isterdim lakin babasının kopyası, hatta konuşmaya başladığında bile birinci baba dedi. Çok hoş bir bağları var. Mesut da mükemmel bir baba” karşılığını verdi.

bir müddetdir ekranlardan uzak olan Amine Gülşe, “Çocuğunuz da büyüyor. bir daha ekranlara dönmeyi düşünüyor musunuz?” formundaki soruya “Şu an öteki projelerim var. Şöyle fazlaca yeterli bir proje gelir hoş senaryo gelir doğal ki kesinlikle düşünürüz. Ancak yani şu an için düşünmüyorum Mesken dekorasyonu üzere bir kadro şeyler” formunda karşılık verdi.