Alişan’dan ‘masaj’ fotoğrafı açıklaması: Yazıklar olsun bana!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Oyuncu Buse Varol ile evliliğinden 2019 doğumlu Burak isminde bir oğlu ve 2021 doğumlu Eliz isminde bir kızı olan Alişan, geçtiğimiz günlerde üçüncü çocuğu istediği tezleriyle isminden kelam ettirmişti.

‘EKONOMİK KISITLAMALARA GİTTİK’

45 yaşındaki müzikçi, basın mensuplarının kelam konusu haberleri hatırlatması üzerine, “Yok, düşünmüyoruz. İki çocuk iki dadı, üç çocuk üç dadı. Kâfi, artık ekonomik kısıtlamalara gittik” karşılığını vermişti. Aralık 2021’de yaptığı açıklamada üçüncü defa anne olmak istediğini de lisana getiren Buse Varol ise “5-6 sene daha sonra olacak biçimde üçüncü çocuğu düşünüyorum” tabirlerini kullanmıştı.

“SUVİVOR’I MASAJ YAPTIRMADAN İZLEYEMEZ”

Alişan, bu kelamlarından daha sonra artık de toplumsal medya paylaşımıyla dikkat çekti. 2.6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından oğlu Burak’ın televizyon karşısında masaj yapılırken imgesini yayınlayan müzikçi, gülücük emojisiyle birlikte “Survivor’ı masaj yaptırmadan izleyemez” notunu düşmüştü.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın imalcisi ve sunucusu olduğu ‘Survivor’ yarışının yeni dönemi, ‘All Star’ formatıyla 15 Ocak’tan itibaren yayınlanıyor.

“BURAK ‘BEN DE İSTİYORUM’ DİYE TUTTURDU”

Toplumsal medyada birtakım kullanıcılar, kısa müddette gündem olan ‘masaj’ paylaşımına reaksiyon göstermişti. Alişan ise fazlaca konuşulan pozla ilgili olarak, ‘2. Sayfa’ya, “Fizyoterapist bize geldi. Burak ‘Ben de masaj istiyorum’ diye tutturdu. Yalnızca fotoğraf çektim” açıklamayı yapmıştı.

“300 TL ÖDEYİP MASAJ YAPTIRMAM NE GARİP DEĞİL Mİ?”

Ünlü müzikçi, oğlu Burak’ın masaj yaptırdığı anlar için, şu sözleri kullandı:

Oğluma yalnızca ısrar etti diye yapıyor üzere gösterip, bir fotoğrafını çekip öyküme attım. Maşallah Afrika’daki çocuklardan tutun da, Ukraynada’ki çocuklara, oradan da ülkemizdeki problemlere kadar gitmiş yazdıklarınız. Beddualar, küfürler, hakaretler de eforu. 26 yıldır çalışıp, yüzlerce kısım dizi çeken, binlerce konser veren, TV programları yapan birisi olarak 300 TL ödeyip masaj yaptırmam ne garip değil mi? Ne kadar lüks değil mi? Vah vah Alişan oğluna masaj yaptırmış. Yazıklar olsun bana, nasıl bu biçimde bir şey yaptım.